Skocz do zawartości
Forum

omdlenie i drgawki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imie Ewelina lat 19. Mam taki problem od 2/3 miesięcy robi mi się ciemno przed oczami wszystko widzę na czarno. 3 tygodnie temu podczas gdy wstałam zrobiło mi się znów ciemno przed oczami do tego poczułam jak bym gdzieś spadała usiadłam na podłogę i zaczely się drgawki ale trwało to chwile. Od pewnego czasu gdy robi mi się ciemno przed oczami pobolewa mnie serce.. Wczoraj w nocy gdy szłam się napić zrobiło mi się ciemno przed oczami zrobiłam się cała gorąca spocilam się nagle poczułam jak lece dalej nie wiem co się ze mną stało odsknelam się na podłodze cała się telepalam. Po 1 minucie przeszły mi drgawki szłam do kuchni oslabiona gdy usiadłam na fotel znów zrobiło mi się to samo. Zaczęło boleć mnie serce i miałam trudności z oddychaniem te bóle trwały około 1 godziny gdy rano się obudziłam byłam strasznie osłabiona nie mogłam podnieś się nogi zaczęły mi dretwiec i lewa ręką. W głowie ciągle mi się kręciło bolała strasznie co jakiś czas straszne bóle serca i problemy z odychaniem brało mnie na wymioty caly dzien musialam przelezec bo gdy chciałam się podnieść odrazu miałam zawroty głowy.. Czy to może być jakas groźna choroba lub smiertelna? Proszę bardzo o pomoc ! Z góry dziękuję Ewelina

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...