Skocz do zawartości
Forum

torbiel szyszynki, silne zawroty głowy


boy350

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam na imię Mateusz, byłem 20 letnim okazem zdrowia aż do wakacji. W połowie lipca zacząłem miewać kilku godzinne zawroty głowy, pojawiały się i znikały. W połowie sierpnia następowały one dzień w dzień aż pogotowie zabrało mnie do szpitala (nie mogłem sam usiąść, oczopląs, nie mogłem złapać równowagi, wymioty). W szpitalu dziennie dawano mi pół tabletki TORECANu, zabrano na rezonans magnetyczny z kontrastem który prócz 10mm torbiela szyszynki nic nie pokazał. Wypuszczono mnie gdyż nie mogli się dopatrzeć tego co mi dolega. 28 sierpnia odkąd wyszedłem czuje się coraz gorzej. Zawroty coraz to silniejsze, przy ruchu głową tracę grunt pod nogami (nie wiem czy to psychika czy co ale gdy obroce głową w lewą stronę w głowie mam wir, w prawą stronę miarę ok). Schudłem, mam niskie ciśnienie 110/65, jestem strasznie blady. Wizytę u neurologa mam dopiero za półtora miesiąca, a strasznie martwi mnie mój stan zdrowia. Dodam tylko że dziwią mnie te zawroty, ponieważ kiedy leżę jest wszystko okej, natomiast gdy wstanę jest troszkę gorzej ale jeśli zacznę nawet lekko kręcić głową jest masakra.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...