Skocz do zawartości
Forum

kręgosłup a ból nog i zawroty głowy


Rekomendowane odpowiedzi

Niewielka lewo wypukla skolioza kręgosłupa piersiowego guzki schmorla w dolnym odcinku kręgosłupa piersiowego. krazek miedzykregowy th12/l1 uwypuklają się ku tylowi wraz ze zmianami zwyrodnieniowo _wytworczymi na tylnych krawędziach trzonow kregowych uciska worek oponowy dochodząc do przedniej powierzchni rdzenia kręgowego i modelujący ja. Dyskretnie wyższy wydaje się sygnał w przedniej części rdzenia kręgowego na tej wysokosci -rozpoczynajace się zmiany niedokrwienne wywołane uciskiem? Artefakt? Tylna centralna krążka l1/l2modeluje worek oponowy niewielkie wypukły krążków nmiedzykregowych tylna prawomocny th7/th8 i tylna centralna th9/th10 nieco modeluje worek oponowy. Tevbadanie robiłam 3lata temu pobpierwszej ciąży po drugiej już minęło dwa lata i zaczęły mnie boleć nogi od kolan w dół i stopy ręce jest to dość męczący ból. Mam także zawroty głowy nawet kilka razy dziennie. Czasami pomoże jakąś maść przeciwbólowe ale jest to chwilowa pomoc proszki przeciw bólowe nie pomagają. Straszne mam bóle także w odcinku krzyża. Lekarz internista czytajac mój stary rezonans stwierdził że może mi grozić paraliż. Co mam o tym myśleć?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...