Skocz do zawartości
Forum

przykurcz ręki w łokciu


Rekomendowane odpowiedzi

witam . pracuję w markecie na stoisku mięsnym . często muszę się nadźwigać bo dostawy przychodzą po 500kg i więcej . w trakcie rozładunku w jednej skrzynce jest od 5 kilo do 17 kg mięsa . nieraz te ciężary są na wysokości 190 cm i muszę to ściągać .
od pewnego czasu zaczął mnie boleć łokieć . poszłam do ortopedy stwierdził tzw" łokieć tenisisty" dostałam blokadę i skierowanie na rehabilitację . po kilku dniach zaczęłam mieć bóle w barku . nic nie mogłam podnieść . w nocy bóle promieniowały aż do mięśni szyi. ortopeda zrobił usg i stwierdził zespół cieśni barkowej . rehabilitacja i blokada . trochę ulżyło i czekając na rehabilitację wróciłam do pracy . po miesiącu w pracy przedźwignęłam rękę i poszłam znowu do lekarza . chorobowe i zaczęłam rehabilitację . ultradźwięki , laseroterapia , masaż. pani która mnie masuje powiedziała że mam straszne przykurcze mięśni . masaże to dla mnie męka bóle okrutne . niestety mam przykurcz w łokciu , z którym nie da się już nic zrobić . na dzień dzisiejszy po 8 masażach dalej mam bóle pleców ale już całych . ręki w łokciu nie umiem do końca wyprostować .
za tydzień mam wrócić do pracy . bo ogółem jestem już 5 miesiąc z przerwą na chorobowym .
co zrobić żeby nie bolało? leki przeciwbólowe pomagają ale ile można brać to świństwo .
nie dam rady nic zdjąć co jest ponad moją głową . gdy muszę wyciągnąć rękę do przodu żeby coś podnieść , wziąć nie daję rady bo boli. ból barku ustąpił ale czasem jak siedzę i nic nie robię nagle czuję że mięśnie barku zaczynają boleć i ból promieniuje do obojczyka i wzdłuż całego kręgosłupa . co robić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...