Skocz do zawartości
Forum

Uczucie przemieszczania się czegoś w brzuchu


Gość o...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Edzia78346

Mi lekarz pediatra na emeryturze, ale, wciąż pracujący, powiedział że, w swojej kilkudziesięcioletniej karierze zawodowej tylko sześć razy miał do czynienia z robaczycą i za każdym razem wykryto ją w karpackim sanatorium dla dzieci-to słynne sanatorium dla alergików-wiecie prawda? Ja również nie spotkałam się z dodatnią diagnozą robaków w kale
Kiedyś nawet w swoim kale znalazłam -wydawało mi się robaki, wsadziłam do pojemnika i zawiozłam do badania ale badanie niczego nie wykazało-także wątpię by te badania były wiarygodne. Spotkałam się również z lekarzami który regularnie się odrobaczają -Jedni raz na rok inni co 6mies. ale jednak i każdy twierdzi że uprzednio się nie bada.
Takie np. lambie ciężko zdiagnozować bo pasożyty potrafią się dobrze ukrywać.
Odkąd wzięliśmy sobie do domu kota -małego chorego kotka-wciąż chorujemy ale lekarze nie chcą nas odrobaczyć bez badań a mnie osobiście te badania męczą bo stale trzeba ten kał nosić a i tak nic nie wychodzi. Chorujemy cały czas od 3 lat nie zdrowiejemy nawet na chwilę-stale coś nam dolega. Póki dziecko nie chodziło do przedszkola było zdrowe rumiane i żywe a jak poszło to jest chore na okrągło a odkąd pojawił się kot -choruje cała rodzina a mi wróciła depresja. Nigdy nikt mnie nie odrobaczył z wyjątkiem dzieciństwa kiedy to robale łaziły po mojej kupie tak że prawie nie było widac jej koloru. I potem owszem czułam się świetnie ale jako nastolatka zachorowałam na alergię-myślicie że jetem alergikiem-NIEE mój organizm na inne sposoby alarmuje że coś jest nie tak.
Ale lekarzom na sympozjach zakazują wypisywania recept na leki odrobaczające a diagnostyka kuleje i koło się zamyka!
Chorujmy więc nadal! MIŁEGO CHOROWANIA WSZYSTKIM ŻYCZĘ A LEKARZOM ŻYCZĘ PODOBNEJ BEZSILNOŚCI W INNYCH SFERACH ŻYCIA!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...