Skocz do zawartości
Forum

Ból brzucha z lewej strony


Alejakto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od pewnego czasu( ok 3 miesiące) odczuwam niewielki ból tuż pod zebrami z lewej strony brzucha promieniujacy do pleców, ale to też tylko po lewej stronie.
Ból pojawił się nagle w pracy kiedy wracałem z obiadu i towarzyszył mi do wieczora. Następnego dnia nie czułem nic do momentu kiedy nie zacząłem na to miejsce naciskać...
Ogólnie jest tak, że bywają dni kiedy nie odczuwam żadnego bólu, a czasem zaboli chwile i przestanie. Nie jest to jakiś silny ból, ale mnie martwi. Dodam, że często miewam biegunkę, a kiedy jestem głodny, to odczuwam chwilami pieczenie w klatce piersiowej coś jakby zgage... Objawy pogarszają się na weekendy kiedy jem nieregularnie i spożywam dużo alkoholu. Obawiam się, że to coś z trzustka. Boje się iść do lekarza. Może mi ktoś Pomóc w ocenie sytuacji? Będę wdzięczny za każdą odpowiedz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie za radę. Napewno tego nie zlekcewaze. Tez czasami przechodzi mi myśl, że to może coś od żołądka ponieważ ogólnie czuje się bardzo dobrze. Nie odczuwam jakiegoś osłabienia organizmu. Nie jestem przemęczenie... Jeśli mógłbym Cię prosić? Jakie objawy daje chora trzustka i przy jakich objawach powinienem się poważnie zaniepokoic? Jeszcze raz serdecznie dziękuję :-)

Odnośnik do komentarza

Nic nie próbowałem ponieważ ból nie jest aż tak dokuczliwy...
W tym momencie np kiedy piszę ten post czuję się doskonale. Jedynie kiedy ucisne dłonią brzuch z lewej strony pod ostatnim zebrem odczuwam lekki, wręcz minimalny ból i to jest właśnie najgorsze, bo nie wiem czy mam iść do lekarza czy jestem porostu poschizowany... Heh, RZAKEL ma chyba racje, powinienem zwyczajnie zmienić dietę i tryb spędzania wolnego czasu zwłaszcza podczas weekendów... Ale naprawdę dziękuję za każdą odpowiedź. Bardzo je sobie cenię :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...