Skocz do zawartości
Forum

Czy na zdjęciach widać złamanie kości stopy?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo proszę o pilną pomoc...
Od 1,5 tygodnia po upadku z wysokości nie mogę stanąć na stopie. Ból wydaje się pojawiać w pięcie, najmocniej w zewnętrznej części pod kostką (noga lewa). Oczywiście szpital zaliczony zaraz po wypadku, tam stwierdzono połamanie ręki którą zamknięto w gips na 8tygodni. Co do nogi uznano że zbita i przejdzie za kilka dni. Minèło 12dni, każda próba stanięcia to płacz i skręt z bólu., dotykanie na zasadzie łapania pięty palcami po obu str tak samo, uczucie rozpychania i pieczenia, krwiak spod stopy nie znikł, po każdej próbie chodzenia o kuli czy kicając na jednej nodze kończy się kolejną opuchlizną i bólem. więc zrobiłam zdjęcia prywatnie. Pani radiolog widzi ostrogę piętową. Ale nie wierzę że to daje taki efekt choćby przy uciskaniu kości po bokach. Jestem starą kombatantką jeśli chodzi o złamania i ani ręka teraz ani wcześniej druga ręka czy noga,miednica, i wiele innych złamań, zbić, skręceń, nigdy nie dawały takiego nieznośnego bólu kości w ruchu i bezruchu. Dodam że nie pomaga nawet ketanol, w nocy nie da się spać ( jak to się mówi wyję do księżyca, gryzę tynki) mam wrażenie jakby kość była paląca i piekąca, a przy ruchu coś trzeszczy, ale to pewnie normalne jak staram sie nie ruszać. Co robić?? Czy ktoś coś widzi na tych zdjęciach? Gdzie się udać w Warszawie żeby tego nie zbagatelizowano? Planuję dzieci, pracuję, a w tej chwili nie mogę nawet stać ani chodzić :( i nic nie przechodzi, nawet boję się że czas działa na moją niekorzyść. Błagam o pomoc...wystarczy że lekarze mi mówią że ręka i tak się nie zrośnie dobrze bo trzeba było ją śrubować na poczàtku a teraz za późno - oby nie wyszło tak z nogą że na coś za późno...

monthly_2015_08/czy-na-zdjeciach-widac-zlamanie-kosci-stopy_3213.jpg

monthly_2015_08/czy-na-zdjeciach-widac-zlamanie-kosci-stopy_3214.jpg

monthly_2015_08/czy-na-zdjeciach-widac-zlamanie-kosci-stopy_3215.jpg

monthly_2015_08/czy-na-zdjeciach-widac-zlamanie-kosci-stopy_3216.jpg

Odnośnik do komentarza

Ostroga piętowa rzeczywiście może powodować koszmarne dolegliwości. Czy wcześniej nie czułaś żadnych? Piszesz o opuchliźnie i bólu, nic o zsinieniu, a takie pojawia się przy złamaniach. Tak czy tak, powinnaś wybrać się do ortopedy

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałam, krwiak nie znika od początku, jest od spodu stopy, niestety zdjęcie się nie ładuje. Byłam w 2ch szpitalach gdzie ortopedzi mnie zwyczajnie olali- nawet nie obejzeli stopy :( mimo próśb. nigdy przed tym wypadkiem nie miałam takich dolegliwości, jedynie przy zeskakiwaniu z np posiedzenia na metrowym murku przez chwilę był paraliżujący ból, ale to trwało moment. Więc unikałam takich zeskoków i od lat nic takiego nie było.Dziś mija od wypadku 11dzień i nie mogę wytrzymać nawet biorąc ketonal... dlatego pytam o poradę do kogo najlepiej się udać,może któryś lekarz z powołania się zainteresuje, zaproponuje? Może zobaczy coś czego nie zobaczyli poprzednicy. Bardzo proszę o pomoc bo nie chcę znów wycieńczać nogi idąc do kolejnego lekarza który nie podejmie tematu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...