Skocz do zawartości
Forum

Do jakiego specjalisty udać się z wieloletnim bólem mięśni?


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Józef Zdancewicz

"Wiele lat" , to w moim przypadku około 15 lat. Na początku: ból w okolicach kręgosłupa lędżwiowego. Póżniej zaczął się problem z mięśniami nóg: mrowienie,pieczenie,kłucie, znośny ból mięśni.Najpierw mięśnie: podudzia,po latach uda,po wielu latach mięśnie rąk / mniej bolesne od nóg/.Zażywane leki (tabletki,zastrzyki,maści/ nie pomagały.Wykonany 6 lat temu Rezonans kręgosłupa lędżwiowego i szyjnego wykazał, zwyrodnienia kręgów lędżwiowych i szyjnych kwalifikujace do zabiegu.Po dwóch latach od rezonansu nasilił się ból miesni plus ból głowy.Pobyt w szpitalu na neurologii.Badania dot. mięśni nic nie wykazały.Ale po dwóch dniach pobyty objawiła się "Polineuropatia"./coś strasznego/w odczuciu.Następnie zabieg na kręgosłupie lędżwiowym. Szpital- reumatologia: brak boleriozy i reumatyzmu.Neurolog i reumatolog nie znają przyczyny bólu mięśni.W tej chwili ból idący /przeważnie/od pośladka do uda,podudzia lewej nogi po kilku krokach nie pozwala mi chodzić.Czasem pozwala mi przejść kilkadziesiąt metrów. Czy ktoś może mi pomóc?. Do jakiego SPECJALISTY mam się udać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...