Skocz do zawartości
Forum

Przezroczysty śluz z penisa i problemy z oddawaniem moczu


Gość Kali123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. od jakiegos pol roku doskwieraja mi takie dolegliwosci jak ból miedzy odbytem a jadrami i samego odbytu kojarzacy sie z tym jak bym mial jakis kołek w tylku który mi zatyka jelita. Mam problemy z oddaniem moczu i kalu jadra mam zaczerwienione i zwisajace wzwód niby jest na samym poczatku podniecenia najwiekszy a pozniej z kazda chwila opada. Z penisa wycieka mi przezroczysty sluz który jest tez obecny w kale i odbycie a kal nieraz jest luzny a nieraz mocno spieczony wydaje mi sie ze odbyt penis i jadra mam zgoraczkowane. Jednakze kiedy sie wypróznie badz brzydko mówiac wyciagne sobie odchody i ten sluz z odbytu dolegliwosci od razu ustepuja, nic mnie wtedy nie boli penis ma wieksza tendecje do wzwodu, bez problemu moge sie wysikac a jadra sa zdecydowanie jedrne. Oczywiscie bylem u urologa i od samego poczatku biore U*** niestety jednoczesnie sie masturbuje bo to tez przynosi mi wielka ulge w bólu. Od samego poczatku lekarz stwierdzil zapalenie prostaty ale czy takie zapalenie mozna wyleczyc mimo ciaglej masturbacji ? Bylem tez wczoraj u tego urologa mimo ze dolegliwosci sa takie same jak kilka miesiecy temu nic o nich nie powiedzial dlaczego sa i stwierdzil ze zadnego zapalenia nie ma a na to ze mi nie staje powiedzial ze oczy chca a penis nie moze co dla mnie jest smieszne bo wiem ze jak bylo kiedys wszystko ze mna ok to nie potrzeba bylo duzo zeby byl twardy jak kamien. Bylem tez u gastroenterologa i z kolei on powiedzial ze to moze byc nadwrazliwosc jelita. Ja teraz sam juz nic nie wiem urolog nie widzi problemu a mnie to non stop boli. Co mi dolega jak mam sie wyleczyc zeby bylo tak jak dawniej ? Blagam powiedzcie mi co mi jest i dajcie wyczerpujaca odpowiedz na moj przypadek. Dodam ze jestem mlody mam 22 lata.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...