Skocz do zawartości
Forum

Nadmierna Potliwość


Gość Viciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam w sumie tylko jedno pytanie czy mając puls praktycznie przy chodzeniu i ćwiczeniach lekkich 140/180 dokucza mi nadmierna potliwość która pojawiła się rok temu z sercem walczę od 4 lat. U lekarzy byłem jeden mówi że to może być wina tego drugi nie. Chciałbym się was poradzić bo może ktoś miał z tym do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Gość niesforna34

Hej, 3 lata temu miałam te objawy co Ty + kilka innych. Lekarze ignorowali sprawę, patrząc na mnie jak na hipochondryczkę a ja czułam się coraz gorzej. Ja, szczupła, wiecznie zmarznięta, nagle zaczęłam chodzić w t shirtach zimą, przy -20st, z gorąca paliłam się od wewnątrz. Byłam wreszcie hospitalizowana na kardiologii, na wewnętrznym, skąd skierowano mnie na chirurgię- rzekoma torbiel trzustki. Pomylono się. Diagnostyka trwała ze 2 lata, aż trafił się1 mądry lekarz, wynik: guz chromochłonny nadnercza. Jestem po operacji i wszystkie towarzyszące guzowi objawy zniknęły wraz z nim. Może Ciebie to nie dotyczy, ale na wszelki wypadek..... Pozr.
http://www.kardiolo.pl/guz_chromochlonny_nadnerczy.htm

Odnośnik do komentarza
Gość eLmaxineczka

u mnie to chociaż tłumaczy moja tusza, bo jestem okrągła dosyć i w moim przypadku pomogły zabiegi na nadpotliwość. po kilku seriach stopień potliwości zauważalnie zmalał, teraz w te ogromne upały to bym chyba płyneła non stop przecież

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...