Skocz do zawartości
Forum

Leczenie owsicy u 13-latki


Gość m...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 13 lat i chyba mam owsice mam takie białe robaki rano na pościeli i jak oddaje stolec to znimi strasznie mnie boli brzuch i pupa i swedzi pupa proszę o opisanie sposobu leczenie i co i czy muszę iść na jakieś badanie czy coś oddać i czy dać coś do pobrania i czy boli badanie i czy jest wstydliwe i jak wygląda proces leczenia i diagnostyki proszę o szczegóły za ODP dziękuje

Odnośnik do komentarza

Powinnaś się udać do lekarza po lek przeciw pasożytom. To będzie najlepsze i najszybsze rozwiązanie. Podłóg opisu lekarz powinien od ręki bez badań Ci je przepisać. Całkowicie wyeliminuj słodycze i wszystko co słodkie. Również soki z kartonów.

Odnośnik do komentarza
Gość anonim_001

Możesz się udać do lekarza, ale są także domowe sposoby na ich wyleczenie. Nie jedz żadnych słodyczy. Odstaw soki z kartonu i pij lepiej sok z grejpfruta lub pomarańczy (jak najmniej słodzone) lub wodę z sokiem z cytryny. Radzę pić też wodę z ogórków kiszonych (chociaż jedną szklankę dziennie). Staraj się jeść dużo owoców i warzyw. Bardzo pomocny jest czosnek. Możesz zjeść kanapkę z czosnkiem i np. szynką. Po myciu posmaruj odbyt kremem (może być NIVEA). Ma on sprawić żeby owsiki nie wychodziły na zewnątrz i nie składały jaj. Mam nadzieję, że pomogłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...