Skocz do zawartości
Forum

Zatruta woda


Rekomendowane odpowiedzi

pracuję w sklepie tuż przy cmentarzu. Nasze ujęcie wody idzie bezpośrednio z cmentarza. Odkąd zaczęłam tam prace cierpię na nawracające co 2 miesiące infekcje układu moczowego, obecnie doszło do odmiedniczkowego zapalenia nerek. Chciałam zapytać czy jest możliwość zeby woda była zatruta ? Dodam ze ujecie nie jest komunalne , na cmentarzu są 2 studnie. Czy moje problemy mogą byc spowodowane piciem tej wody ? Zazwyczaj atak trwał 2-3 dni , obecnie ponad tydzień. Byłam u lekarza który stwierdził masywny stan zapalny ale CRP w normie. Antybiotyk nie pomaga a na oddziale po kroplowce nie było różnicy.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli masz chociaż cień podejrzeń, że woda jest zatruta to nie pij jej. Zabieraj ze sobą wodę z domu i to też po takim zatruciu powinnaś pić wodę naturalną, bogatą składniki i wartości zdrowotne. Radzę ci pić wodę naturalną, a najlepiej mineralną z zawartością wodorowęglanów, które pozytywnie wpływają na układ trawienny.

Odnośnik do komentarza

Jakoś ja nigdy nad tym się nawet nie zastanawiałem lecz wiem jak istotną kwestią jest właśnie to aby mieć wiedzę czy pompa hydroforowa również wpływa na jakość wody. Jak zacząłem szukać to przede wszystkim w artykule https://ciechanow.cozadzien.pl/styl-zycia/czy-pompy-hydroforowe-wplywaja-na-jakosc-wody-jak-zadbac-o-ich-prawidlowe-dzialanie/9613 takie kwestie rzeczywiście bardzo fajnie wyjaśniono.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...