Skocz do zawartości
Forum

Jak zwiększyć wzrost włosów?


Gość k...l

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo porszę o poradę. Mam naturalnie kręcone włosy, które w ogóle nie rosną. Ostatni raz podcięłam je ponad 4 lata temu i ich długość od tamtej pory się nie zmieniła. Stosowałam naftę i olejek rycynowy, jednak nie przyniosło to rezultatów. Co zrobić, żeby zaczęły rosnąć?

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, to spodziewanie się jakiś wzrostów niczym dżungla amazońska po zastosowaniu olejków to nieporozumienie. Olejek rycynowy jest świetny, ale szybki wzrost włosów mogą powodować tylko hormony. Tak się dziej np. w ciąży. O olejku polecam przeczytać więcej https://domodi.pl/trendy/olejek-rycynowy-na-wlosy-poznaj-jego-wlasciwosci_2104 Moim zdaniem działa on przede wszystkim wzmacniająco, natłuszczająco, odżywczo i nawilżająco. Zapobiega rozdwajaniu końcówek i łupieżowi. NA szybki wzrost raczej bym nie liczyła. Myślę że większość opisów na ten temat wynika z ogólnego wrażenia zagęszczenia.

Odnośnik do komentarza

Masz problem z łysieniem lub Twoi znajomi ? Czy inne z włosami ? Tu znajdziesz kompleksowe rozwiązanie, nowość na świecie. Skuteczność gwarantowana. Dodatkowo Firma Monat to obecnie jeden z lepszych sposobów na zapewnienie sobie dochodów od zaraz. I zapewnienie wolności finansowej, na lata - bez żadnego ryzyka.

Osoby czy firmy które zarejestrują się do firmy w tym roku mogą mieć 2 UDZIAŁY które będą wypłacane co kwartał na Twoje konto, dożywotnio z możliwością dziedziczenia.

Aby wypracować udziały wystarczą poinformować o tej firmie 4 osoby. Przy rozbudowie biznesu osiągamy dochód na poziomie ponad 18 tys zł. [ to uzyskujemy w rok ]

Mamy tu 5 wypłat w miesiącu.

Sponsorowane wyjazdy, bonusy, produkty za darmo !

Jaguar lub landrover to specjalny dodatkowy program samochodowy.

Łącznie masz 4 możliwości stałego dochodu.

Masz salon urody, fryzjerski ? Znasz takie lub Twoi znajomi ? Zarobi firma i Ty.

Produkty są ekstra, bardzo wydajne - nie mają konkurencji. Masz 30 dni na zwrot produktów jeśli stwierdzisz, że nie masz zadowalających rezultatów.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y i chcesz być niezależny finansowo, nie mieć problemów z włosami - korzystaj. Nie codziennie nowa firma wchodzi na rynek i oferuje takie możliwości. Zapewniam wszelkie informacje, pomoc w budowie biznesu. Więcej znajdziecie na mojej grupie https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Okazja.htm

monthly_2019_11/jak-zwiekszyc-wzrost-wlosow_8579.jpg

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.06.2022 o 07:33, Gość Jagoda napisał:

Ja mam sprawdzony suplement (Merz Spezial Dragees właśnie na włosy

 

W dniu 26.06.2022 o 22:13, Gość Dorota Fijał napisał:

i tylko to Pani bierze na włosy???

no wydaje mi się, ze jeden zestaw witamin jest tu wystarczający

Odnośnik do komentarza

Miałam ten sam problem, włosy bardzo wolno rosły i po czesaniu mogłam je wyciągać ze szczotki garściami. Najlepsze efekty uzyskałam stosując suplement na porost włosów od PillBerry. Włosy znacznie się wzmocniły, przyspieszył się ich wzrost i co najważniejsze nie wypadają już tak jak wcześniej. Przeczytaj sobie informacje na ich stronie i wypróbuj a na pewno się nie zawiedziesz.

Odnośnik do komentarza
Gość Lucyna Madej
W dniu 19.07.2022 o 03:03, Gość Daria napisał:

te draże Merz Spezial popularne się zrobiły

 

W dniu 7.08.2022 o 19:41, Gość Brzydulka napisał:

co tam w składzie jest na włosy?

chyba chodzi o biotynę i cynk, do tego witaminy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...