Skocz do zawartości
Forum

Szybkie chudnięcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 23 lata. Ostatnio miewam problemy z wydalaniem się (głównie w okolicach miesiączki), a czasami nawet ciągnie mnie do łazienki dwa/trzy razy dziennie. Miewam od czasu do czasu nudności i czuję kwaśność w buzi. Nie byłam jeszcze u gastrologa, ale mam zamiar się wybrać. Jednak nie wiem na kiedy będzie termin. Dlatego pytam tutaj. Przez ostatnie pół roku zaczęłam chudnąć, ja sama po sobie tego nie zauważyłam, mówiła mi rodzina, przyjaciele. Jeszcze z dwa miesiace temu ważyłam 50/51 kg. (wzrost 161 cm) teraz waże 46 kg. Zazwyczaj jadam śniadania, choć nie zawsze i nie zawsze pożywne, czasami wstaję na obiad, więc jem obiad i obchodzę się bez śniadania. Kolację jadam, jedna, lub dwie kanapki, zależy od dnia i apetytu. Mam takie dni, że ciągle coś mi się chce jeść, a mam takie, że nie chce mi się w ogóle. Mam podejrzenia refluksu, ale to nie jest jeszcze pewne. Być może coś z jelitami.. Już sama nie wiem. Nie wiem dlaczego chudnę, bo taki tryb życia, prowadzę od dawna, zawsze tyle jadłam, ale nigdy wcześniej nie chudłam. Mam niedobór witaminy D, ale biorę w kroplach i nieco słabą morfologie, ale nie jest jeszcze taka zła.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...