Skocz do zawartości
Forum

Niekontrolowane wstrzymywanie oddechu


Gość ahmedpw

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
Jakiś czas temu moi domownicy zauważyli że wstrzymuję oddychanie podczas czynności tj: nauka, oglądanie filmów, czytanie książek, spacer. Sama zaczęłam się na tym ,,łapać". Trwa to kilka sekund a następnie silnie nabieram powietrze, po czym zaczynam normalnie oddychać. Lekarz pierwszego kontaktu, nic nie powiedział na to. Czym może być spowodowane coś takiego. Badania krwi wszystkie są dobre. Ale czuję się dosyć słabo, często mam zawroty głowy.

Historia chorób:
Mam 23 lata, 169, 48 kg. Nie jestem i nigdy nie byłam na żadnej diecie odchudzającej. Nie piję alkoholu oraz nie palę.
W 2008 roku stwierdzono u mnie wypadanie zastawki mitralnej (nie jest leczona). Mam wahania ciśnienia nigdy nie przekracza 100/80, ostatnio kilkakrotnie miałam poniżej 80/50. Tętno w granicy (spoczynkowe 60-75) przy lekkim wysiłku nawet 130-150. Przy pogodzie jaka obecnie jest czyli upał, podczas spacerów zauważyłam drżenie rąk
Mam zespół PCOS (nie leczony hormonalnie), AMH 25ng/ml

Ostatnio wykonywane badania:
Wyniki OGGT - po godzinie 100 mg/dl
Wynik OGGT - po 2 h 75,60 mg/dl
Lipidogram: Cholesterol całkowity 164,3 mg/dl, HDL 76,7mg/dl, LDL 75 mg/dl, Triglicerydy 64,0 mg/dl
USG tarczycy w porządku, TSH w normie 1,4
W 2012 roku miałam laparoskopię poszerzenia Układu Kielichowo-Miedniczkowego
W 2012 roku wykryto pośrodkowo, wewnątrzrdzeniowo, węwnątrzoponowo na poziomie dolnej części trzonu Th 12 strukturę okrągłą o wymiarach 9x6 cm przylegającą od tyłu do stożka rdzeniowego, o podwyższonym IS w obrazach T2 zależnych, obniżonej w T1, odpowiadająca torbieli
W 2010 roku wykryto na rezonansie naczyniaka w móżdżku.

Wolę napisać wszystko:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...