Skocz do zawartości
Forum

Ból głowy


Gość Veronica21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Veronica21

Od jakichś dwóch miesięcy boli mnie praktycznie cały czas głowa. Nigdy mnie nic tak nie bolało. To dziwne że tak nagle...W pulsach mnie najbardziej boli, ten ból jest aż uciążliwy. Nie mam gorączki, normalnie śpie w nocy, chodzę, śmieje się i nie wyglądam na chorą wręcz na bardzo zdrową wyglądam.
Przyznaję, te dwa miesiące temu zrobiłam coś bardzo głupiego bo nie chciałam iść do szkoły. Weszłam rozgrzana do lodowatej i zanurzyłam się na chwile razem z głową, piłam jeszcze gorącą herbate w wannie. W tej wannie zakręciło mi się trochę w głowie w tej wodzie, ale dobrze się czułam jak wyszłam. Do czasu. Przeczytałam na internecie że można od tego śmiertelnie zachorować i zaczęły się wszystkie bóle, objawy, mdłości itp. Pierwsze dwa tygodnie były koszmarem. Mówili mi że to z tego stresu, że sobie wmawiam bo już tam przeczytałam i że gdyby miałoby mi coś być to bym już w szpitalu była.
Minęły dwa miesiące, a mi nic nie jest tylko ten cholerny ból. Nie wiem czy ta cała sytuacja, którą wtedy niestety odwaliłam ma na to wpływ, ale wolałam opisać co mi szkodzi. Czy ten ból może być z tym związany? Zauważyłam że jak nie myślę o tym że mogę być chora, nie myślę o tym co wtedy zrobiłam, nie myślę o bólu to nawet prawie w ogóle mnie nie boli.
Mogę dodać że siedzę dużo na komputerze, bardzo dużo słucham muzyki na słuchawkach i często późno chodzę spać chociaż nie wiem czy to może na to wpłynąć.
Cóż, nie wiem czy ten ból jest prawdziwy czy to kolejne moje urojenie bo miałam już tak że ciągnęłam mame do lekarza, a lekarz nie mógł wykryć tego bólu i mówił że jestem bardzo zdrowa i uśmiechał się tylko.
Sama już nie wiem. Wiem że głupio wtedy zrobiłam, no ale to już było i nwm sama. Niedługo idę na badania.
Chciałabym wiedzieć co wy o tym myślicie. Może są tu osoby które mogłyby jakoś mi pomóc? ;') Mogę dodać że mam 15 lat.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Buziaczki :*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...