Skocz do zawartości
Forum

Ataki paniki a bolesność klatki piersiowej


Gość t...u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! od wczoraj wieczorem mam bule w okolicach platki piersiowej i pod klatką piersiową , do tego ból brzuch i zabużenia równowago . Niewiem co to może byc , bardzo sie boje ze to coś poważnego nie moge spać po nocach nigdy wczesniej nie miałem czegoś takiego . Niewiem czy udać sie z tym do lekarza czy przeczekać może przestanie . Bardzo prosze o odpowiedzi co możecie mi doradzić? gdzie powinienem sie udać? do jakie specjalisty ? dodam ze mam ataki paniki i pomaga mi swierze powietrze i wtedy

Odnośnik do komentarza
Gość Martaaaaaaaa

Witam,
zalecam kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu. Opisane przez Pana bóle mogą być psychosomatyczne, ale aby taką diagnozę postawić należy wykluczyć inne możliwe przyczyny pojawiającego się bólu w klatce piersiowej. A wiec przede wszystkim kontakt w przychodni z dokładnym opisaniem odczuwanych objawów i informacją o istniejących napadach panikowych. Zalecam rowniez kontakt z psychologiem w celu diagnozy i ewentualnego leczenia lęku panicznego, okazać się moze niezbędna farmakoterapia i psychoterapia w poprawie codziennego funkcjonowania.
Pozdrawiam mgr psychologii specjalność kliniczna, interwent kryzysowy, psychoonkolog.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...