Skocz do zawartości
Forum

Zapadnięte żebra po operacji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, minął już ponad rok od operacji metodą Nussa- stabilizacja mostka metalową płytką. Ale zacznę od początku.
Na początku miałem zapadnięty mostek, udałem się do doktora, umówiliśmy operację, po operacji z lewej strony zauważyłem jakby zapadnięcie, zapytałem lekarza o to, lecz on stwierdził, że to tylko mięsień ściśnięty został płytką podczas zabiegu i w góra 1-2 miesiące powinno wrócić do normy. Na początku rzeczywiście myślałem, że to zapadnięty mięsień, lecz po pół roku, gdy stan był taki sam, zauważyłem, że to nie mięsień jest zgnieciony, tylko żebra ( pewnie za ścisło była płytka przykręcona), pojechałem z tym do lekarza, lecz on stwierdził to co ja, że płytka ścisnęła żebra i nie wiadomo czy wszystko wróci na swoje miejsce po wyjęciu płytki. Wtedy już przeszły mnie najgorsze myśli, na początku miałem tylko zapadnięty mostek, myślałem, że po operacji będzie wszystko ok, ale teraz mam z lewej strony zapadnięte, i teraz moje pytanie, czy ściśnięte żebra przez 2,5-3 lata mogą wrócić do swojej normalnej pozycji, płytkę mi wyjmą gdzieś za 1-1,5 roku, czy ktoś miał podobną sytuację, czy to wina lekarza, że dobrze nie wykonał operacji ?
Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

ka-wa
Raczej tu nie otrzymasz fachowej odpowiedzi,ale
wg mnie,tak na logikę,powinineś mieć powtórzoną operację,bo to nie wróci,żebra po prostu się odkształcą,
porozmawiaj o tym z lekarzem.

Panie kolego, powtórzona operacja ? Wiesz co ja przeżyłem po tamtej operacji, noce nie przespane, ciągle przeciwbólowe i morfina w kręgosłup

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...