Skocz do zawartości
Forum

Bóle w klatce, zawroty głowy, dretwienie kończyn, zmęczenie .


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 28lat, od około pół roku zmagam się z wyżej wymienionymi problemami. Zaczęło się od bólów w klatce, konkretnie okolice serca, ucisk i odczuwalne mocne bicie którego na codzień raczej się nie słyszy, czuje. Później doszły do tego dretwienie lewej ręki jakby od pachy, łokcia po palce, uczucie zcierpniecia, ciężkości, te same akcje z prawą nogą od kolana w dół. Od dwóch tygodni mam zawroty głowy jak na łódce, obraz ucieka i mam wrażenie, że za moment się przywróce, muszę się podeprzec. Skurcze mięśni, krótkie tiki i zmęczone nogi. Objawy dretwienia kończyn mam automatycznie po alkoholu wystarczy jedno piwo, tak więc odstawilem jakikolwiek. Podkreśle, że miałem robione ekg, ekg wysiłkowe które wypadły ok, krew poza podwyższonym CK również ok choć cukier miałem delikatnie wyższy, mrt kręgosłupa szyjnego pokazało lekką skolioze, mam zdiagnozowana niedoczynność tarczycy biorę euthyrox 50mg. Dostałem skierowanie do neurologa, moje pytanie... Coś z organizmem czy nerwica? Już sam nie wiem męczę się i nikt nie postawił do dziś diagnozy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...