Skocz do zawartości
Forum

Dziwne objawy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakiś czas temu zacząłem odczuwać dziwne bóle w środkowym palcu. Pojawiały się one zwykle na siłowni podczas ćwiczeń polegających na podnoszeniu ciężaru lub przy podciąganiu na drążku. W ciągu ostatniego 1.5 miesiąca podobny ból zacząłem odczuwać dodatkowo na palcu serdecznym. Bolą mnie zarówno te same palce prawej jak i lewej dłoni. Ból występuje jedynie przy naciskaniu tych miejsc. Na rysunku czerwonym kolorem przedstawiłem miejsce trochę z boku palca które boli najbardziej, a żółtym miejsce gdzie ból rozchodzi się. Rok temu zostałem pogryziony przez kilka kleszczy w tym samym momencie. Gdy rozpoczęły się te dziwne obawy postanowiłem zrobić badanie na boreliozę. Zostało ono wykonane metodą CLIA na analizatorze Liaison. Oto wyniki: IgG < 5,000 wynik ujemny - <10 AU/ml, wynik wątpliwy 10-15 AU/ml, wynik dodatni >15 AU/ml. IgM 22,80 wynik ujemny - <18 Au/ml, wynik wątpliwy 18-22 AU/ml wynik dodatni > 22 AU/ml. Zarejestrowałem się już nawet na wizytę u lekarza chorób zakaźnych ale wizytę mam dopiero za dwa miesiące i trochę się niepokoje tymi objawami. Czy ktoś może spotkał się z czymś podobnym ?

monthly_2015_07/dziwne-objawy_3123.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...