Skocz do zawartości
Forum

Czy Hemorex jest lepszy niż Posterisan na hemoroidy?


Rekomendowane odpowiedzi

rano nigdy nie apetytu potem jadam obiad po którym oddaje stolec , oprócz tego mam nerwice , byłem u lekarza i chyba mam hemoroidy , po kilku dniach stosowania swędzenie znikło , teraz jem dużo owoców i więcej się ruszam czy hemorex jest lepszy niż posterisan na homoroidy? czy to prawda ,że jak raz miałem hemoroidy to już będę je miał do końca życia? spanikowałem i lekarz wysyła mnie na kolonoskopie która jest bardzo bolesna na samą myśl boje sie bardzo tego badania

Odnośnik do komentarza

Polecam sztyft do krioterapii Hemorex. Doskonałe narzędzie ( ponoć technologia kanadyjska) i proste w obsłudze, a efekty : brak hemoroidów. Miałam je, miał je także mój dzidek i ciotka. Nikt z nas ich już nie ma. Życie stało się normalne i zapomnieliśmy o tym paskudztwie. Kupiłam na Allegro. Polecam wszystkim , którzy borykają się z tym przykrym problemem.

Odnośnik do komentarza
Gość Justysia z Bytomia

Masz Kasiu rację. Mój mąż miał hemoroidy. Oczywiście wizyty u lekarzy, mnóstwo leków i nie kończące się wydatki. Ale to drobiazg, mąż cierpiał , a Ja razem z nim. Myślałam, że to się już nigdy nie skończy. Dopiero kiedy kolega z pracy opowiedział historię swojej dziewczyny, która się wyleczyła Hemorexem, wstąpiła we mnie nadzieja. Piersze co zrobiłam to oczywiście zerknęłam na Allegro. No i strzał w dziesiątkę - szybki zakup szybka dostawa i mąż już po pierwszych zabiegach czuł się jak skowronek!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...