Skocz do zawartości
Forum

rozczytanie zdjęcia rtg płuc


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam gorącą prośbę czy mógłby ktoś rozszyfrować moje zdjęcie rtg płuc ? lekarz stwierdził ze mam zapalenie pluca lewego na dole ale patrze na to zdjecie juz 2h i nic nie widze ... prosze was oto poniewaz lekarz stiwrdzil to na poczekaniu i w moim odniesieniu na odwal sie, w dodatku jestem osoba ktora nie choruje biegam nawet przy temp -20 stopni nagle teraz (latem) stwierdzaja mi zapalenie pluc? dodam ze nie mam zadnych objawow prócz zmeczenia
1.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - c57a9a046a5ce.jpg <<tutaj link do zdjęcia poniewaz nie wiem jak dodac zdjecie w miniaturce

Odnośnik do komentarza

Ja zdjęcia nie będę oglądała ,bo nie jestem lekarzem i pewnie bym to samo widziała co Ty ,czyli nic,
ale mogę Ci doradzić wizytę u innego lekarza,nie mówiąc o diagnozie pierwszego,
różne są rodzaje zapalenia płuc ,ale żeby objawem było tylko zmęczenie ,nie słyszałam ,być może czegoś nie wiem,,
jeśli masz zapisany antybiotyk ,ja bym się wstrzymała do wizyty u innego lekarza.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Tak mam zapisany antybiotyk lekarz przepisal go jeszcze nie majac opisu rtg ani samego zdjecia a wygladalo to tak przepisal antybiotyki (augmentin)+ synbiotyk wyslal do pracowni rtg dostalem w rece zdjecie + opis na ktorym pisze :wykazuje ognisko bezpowietrzne o charakterze zapalnym w dolnym polu pluca lewego , udalem sie z tym do mojego lekarza ktory przeczytal tylko opis (zdjecia nie widzial) powiedzial ze to zapalenie pluc dopisal jeszcze FLAVAMED i do domu ... jezeli ktos zechcialby sie zainteresowac moim zdjeciem a zajdzie taka potrzeba mam jescze zdjecia z 2013 i 2014 roku

Odnośnik do komentarza

Przy małym ognisku zapalnym możesz mieć niewydolność fizyczną czyli zmęczenie przy wysiłku a w trakcie rozwoju dochodzą duszności i pogarszanie się ogólne stanu. Wynik wyraźnie mówi o stanie zapalnym. Antybiotyk wysoce wskazany. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...