Skocz do zawartości
Forum

Nerwica, a stres.


iMadi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
przeglądałam wiele stron w internecie, czytałam opinie, objawy i nie do końca mogę odnaleźć się w klasyfikacji moich objawów. Proszę o pomoc.
Może od początku, jakieś pół roku temu miałam bardzo dużo stresujących sytuacji w pracy. Bardzo nieregularnie jadłam, czasem w ogóle, nie miałam apetytu. Byłam zestresowana, zdenerwowana, łatwa do wyprowadzenia z równowagi, do tego doszły bóle brzucha (nie potrafię określić, która cześć bolala), mdlosci, co rano wymiotowalam - przez to ogóle zmęczenie, nie wysypialam się, nawet wolny weekend nie pomagał. Skończyło się, zmieniłam pracę. Nowe miejsce, nowi ludzie troszkę stresu, ale na spokojnie - atmosfera bez porównania, nie mam się czym denerwować, myślałam, że mi przejdzie, ale nie. Nadal łatwo mnie wyprowadzić z równowagi, szybciej się denerwuje, irytuje bez większego powodu. Mam mdlosci po każdym posiłku, zawsze rano po wypiciu nawet szklanki wody jest mi po prostu niedobrze, nie wspomnę o zjedzeniu czegokolwiek rano. I co najbardziej mnie nie pokoi - wcześniej nie miałam problemu z patrzeniem na krew, wymioty, nie miałam problemu podetrzec w toalecie bratanka. . Teraz jak tylko pomyślę którejś z tych rzeczy, pilnuje się aby głęboko oddychać bo wzbiera się we mnie. . Myślicie, że to takie pourazowe? Nie wiem jak się za siebie zabrać. Dodam tylko, że nie mam problemów ze snem, jem poza tym, że nieregularnie to normalne ilości.
Proszę o radę,
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzieki:-) takie czasy, nie mam w zwyczaju narzekać. Czasem tylko szybko się zdenerwuje, potem sama sobie robie wyrzut, aż człowiekowi przykro:-) zakupiłam sobie dzisiaj te krople, jedyny minus, że po większości takich specyfików nie można prowadzić pojazdów, ale myślę że jakoś to pogodzę:-) dam znać o rezultatach, jak się nie sprawdzą to może wypróbuję ten nervomix.

Odnośnik do komentarza

Słyszałam ostatnio taką anegdotę. Zapytano osobę, która była na łożu śmierci, czego w życiu najbardziej żałuje. Odpowiedziała, że tego, że się cały czas czymś martwiła i denerwowała bo i tak nic to nie dało, a tylko wrzodów i chorób można się nabawić. Ale ja rozumiem osoby które bardzo się przejmują i wszystko przeżywją. Sama taka jestem. Co zrobić. Polecam sport, bieganie, pływanie. Oczyścimy głowę, zmęczymy się przed spaniem. Jeśli wciąż nie mogę zasnąć biorę Nervomix sen, lub męczę oczy czytaniem, zawsze na siedząco, by już nie mieć siły o niczym myśleć, tylko spać! 3maj sie ciepło

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...