Skocz do zawartości
Forum

choroba gravesa badesowa i zniknięcie objawow


Gość karramba098

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karramba098

Witam wszystkich,
mam lat 25 i od dwóch lat stwierdzona nadczynnosc tarczycy (choroba gravesa). Na początku wyniki były w miarę w porządku,ale od paru miesięcy trochę skaczą. Mam bardzo dobrego lekarza ale zastanawiałam się czy nie warto byłoby się zapytać czy nie jest łatwiej zrobić od razu operacji wycięcia tarczycy gdyż jestem juz zmęczona ciągła zmiana dawek tabletek w zaleznosci od moich wyników(lekarz ma doświadczenie i dobre wyniki z ta metoda leczenia) oraz głównym powodem dlaczego o tym myślę jest to ze zaczynam bać się objawów które niestety powoli zaczyna widać. Wcześniej ogólnie miałam duże oczy i nosiłam szkła kontaktowe. Teraz nie mogę ich nosić gdyż moje oczy nie są już duże, są po prostu wyłupiaste przez co nie czuje się komfortowo i ciągle noszę okulary. Moje powieki sa dosc mocno opadniete i spuchniete.Po drugie powiększyły mi się wole na szyi. Wiem ze te rzeczy są norma przy tej chorobie ale nie mam zielonego pojęcia czy przy zostaniu przy terapii z tabletkami to wszystko się nie pogorszy. Nawet nie wiem czy jeśli w ogóle jeśli kiedykolwiek się wylecze to czy wszystkie objawy znikną.
Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedz bo w internecie jest dużo na temat leczenia ale nie ma za bardzo informacji co się dzieje z organizmem po leczeniu bądź po operacji.
Karramba098

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...