Skocz do zawartości
Forum

wzdęcia, zaparcia, odbijanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Chce zaczac od tego ze 2 lata temu to sie wszystko zaczelo .... czyli czasami gdy spalam u chlopaka mialam wzdecia straszne pewnie przez stres ... wszystko musialam wstrzymywac bo u nich z lazienka jest taki problem ze drzwi sie nie domykaja .... i tak czekalam do rana az mnie odwiezie ale wtedy juz czulam ze mi jest niedobrze . To odczuwalam tylko zostajac na niego na noc czyli co 2 -4 tygodnie. Po jakims czasie okres spoznial mi sie 2 tygodnie, zaczelam sie obawiac ze jestem w ciazy .... przez ten caly czas o tym myslalam po jakims tygodniu po pojsciu do pracy na 6 rano zaczelo mi byc niedobrze krecilo mi sie w glowie ,bylam ospala, mrowily mnie piersi ... zrobilam testy ciazowe ale byly niegatywne ... po poludniu mnie mama uspokajala ze nie powinnnam sie tym przejmowac skoro testy wyszly negatywnie . Uspokoilam i nagle wszystko przeszlo .... ale po tym jak juz dostalam tego okresu zaczelam byc bardziej nerwowa i tak jest do teraz latwo sie denerwuje . Doszly do tego zaparcia, odbijanie przykladowo gdy wstaje czasami rano odbija mi sie mimo ze nic nie jadlam.... kiedy korzystam z ubikacji przy kale zauwazylam tak jakby strupki ... odczuwam bol po prawej stronie brzucha . Jak cwicze boli mnie strasznie prawa noga ten bol promieniuje nie wiem czy z jajnika czy to przez jelita . Bylam u lekarza rodzinnego pół roku temu wyslal mnie na badanie krwi morfologie i badania tarczycy wszystko wyszlo w normie . Mial mnie wyslac na gastroskopie ale tego nie zrobil. 3 miesiace temu zdiagnozowano u mnie zespół policystyczny jajników . Powiedzialam jej ze mnie boli jak cwicze zrobila mi usg ale nic nie wykazalo powiedziala tylko ze to musza byc jelita..... co mam robic? Czy jest sie czegos obawiac ?

Odnośnik do komentarza

Stres, zła dieta oraz brak ruchu to jedne z głównych powodów, które prowadzą do zaparć. Na same zaparcia mogę Ci polecić dicopeg. Najważniejsze to przestań się stresować bo wstrzymywanie stolca nie prowadzi do niczego dobrego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...