Skocz do zawartości
Forum

Dziwne guzki i inne objawy


Gość kasia9898

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia9898

Witam, mam 17 lat i od pewnego czasu niepokoję się swoim zdrowiem.
Zauważone objawy:
Nagłe pogorszenie się cery (charakterystyczne dla mojego okresu)
Brak okresu mimo objawów, które go "zapowiadają"
Zmęczenie popołudniami (nie mogę się nie zdrzemnąć i jak już się położę, to śpię 5 godzin)
Stale (od ponad pół roku) podwyższona temperatura - ok 38 stopni, czasami wyżej
Tłuste plamy w moczu (podobnie do ok w rosole?)
Nawracające infekcje gardła
Biały osad na języku (co jest chyba powiązane z infekcjami gardła)
Szum w prawym uchu (mimo badania i płukania)

Ponad to zauważyłam dziwne guzki, które da się wyczuć palcami. Jeden w okolicach kości potylicznej z prawej strony, drugi na prawym ramieniu. Nie są przesuwalne, są twarde. Kiedyś miałam torbiele zaraz za uszami - kazano mi je rozmasowywać i po jakimś czasie się wchłonęły, jednak w przypadku wyżej opisanych guzków to nie działa, dlatego jeszcze bardziej się nimi zaniepokoiłam.

Fizycznie nie jest to możliwe, żebym była w ciąży, chociaż już takie rzeczy czytałam (mocz, brak okresu, cera i zmęczenie) ;) Jednocześnie nie bardzo mogę się wybrać do lekarza - moja przychodnia bardzo przestrzega prawa, a jest ono takie, że osoba poniżej 18 roku życia musi przyjść z opiekunem prawnym. Moja mama natomiast bagatelizuje to wszystko i uważa, że przesadzam i nie chce iść ze mną do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość wkreconawborelioze

orelioza to koszmarna choroba, a zrozumie ten ból i cierpienie wyłącznie ten kto przez to przeszedł. Jeśli chodzi o moje doświadczenia z tą chorobą, to są już całkiem zacne. W związku z ogromnym stopniem zainfekowania mojego organizmu, zarówno bakteriami borrelia, jak i innymi koinfekcjami, byłam zmuszona łapać się każdej możliwości leczenia. Tak oto stwierdziłam, że najlepiej sprawdza się terapia skojarzona. Łączę niewielką ilość antybiotyków z ziołami, homeopatią, lekami zagranicznymi, masażami, zabiegami w saunie, olejkami eterycznymi oraz dobrą dietą.
Pozdrawiam
Aneta

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...