Skocz do zawartości
Forum

silne zaburzenia równowagi, dreszcze, potliwość, uciski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Problemy ze zdrowiem zaczęły się jakieś dwa lata temu mianowicie: dermografizm, pokrzywka mechaniczna.
Duże czerwone swędzące plamy na całym ciele. Nasilające się zwłaszcza w okresie letnim. Po ponad pół roku i wizycie u alergologa objawy znikły. Lekarz zalecił mi przejście na dietę bezglutenową, żadnych cytrusów itd. Po trzech tygodniach pokrzywka już raczej nie pojawiała się na moim ciele.

Odetchnęłam z ulgą. Do czasu. Pojawiły się nowe objawy:

silne zaburzenia równowagi,
czasami idąc ulicą miałam wrażenie, że 'spycha' mnie np na prawą stronę;
dreszcze,
często potliwość zwłaszcza kiedy gdzieś idę szybko się męczę i do tego jestem oblana potem,
od około dwóch tygodni dodatkowo czuję ucisk w szyi (prawa strona), czasami w plecach (okolice prawej łopatki),
od kilku dni (zwłaszcza wieczorami) uderzenia gorąca, ale tylko na jednym policzku, prawym.
Najgorsze są noce, kiedy jestem w fazie zasypiania, czuję jakbym miała przestać oddychać, czuję się jakbym zasypiała ze świadomością, że mogę się nie obudzić. Po chwili biorę głęboki oddech i znowu się kładę, czynność czasem powtarza się kilka razy albo w ogóle i zasypiam 'spokojnie'.. Ostatnie dwa tygodnie mnie wykańczają najgorsze są noce i poczucie tego, że niby nic się nie dzieje, ale w środku cała się chwieję tak jakby. Sama nie wiem jak ubrać to w słowa. NIe mam pewności czy pokrzywka i te objawy które mam teraz są w jakikolwiek sposób ze sobą powiązane, ale wolałam w wielkim skórcie opisać to co się działo przez ok 1,5 roku z moim organizmem.

Z góry dziękuje za wszelkie rady, wskazówki. może ktoś też zmagał się z podobnymi objawami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...