Skocz do zawartości
Forum

ciągłe infekcje,bladość,ospałosc itp.


Gość werolla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość werolla

Witam,mam 17 lat,od 2 lat mam bóle gardła (z częstotliwością ok co 2 miesiące) ból trwa 3 dni,zawsze jest tak samo : w ciągu minuty nagle rozbolewa mnie gardło,piecze,drapie,boli,robi mi się gorąco a zarazem zimno,nie mam gorączki,na drugi dzien boli mniej a na trzeci tylko lekko drapie w gardle,ostatnio zaczelam wymiotowac co wczesniej sie nie zdazalo,pozniej gdy ból gardła mija pojawia sie katar a czasami lekki kaszel (chyba suchy),lekarze to lekceważą,zaden nie chce mi pomóc,czasami po ok 2-3 dniach pojawia sie choroba (ostatnio mialam silny mokry kaszel i ból w klatce piersiowej,podejrzewam ze to było zapalenie oskrzeli) leczę sie sama,biore strepsils intensiv,gripex hot.Innymi objawami (mam tak caly czas,nie zaleznie czy mam onfekcje gardla czy nie) są zawsze przekrwione oczy,popękane naczynka na twarzy,bladość twarzy (wszyscy mi ciągle mowią ze jestem bardzo blada) mialam raz anemie,bralam zelazo i potem bylo dobrze,często nie mam siły,jestem ospała,cięzko mi sie skoncentrowac.Mam stwierdzoną migrene,ale ostatnio bóle są coraz czesciej (2 razy w tyg ostre (ze szkoly ledwo dojezdzam) wtedy wymiotuje...

Odnośnik do komentarza

Witam.
Zrób sobie wyniki krwi a w szczególności poziom żelaza. Warto zrobić sobie wymaz z gardła. Ja sam jestem alergikiem i oprócz podstawowych objawów od paru lat mam też okresowe bóle gardła. Łykam tabletki na alergię i to nic nie pomaga więc także biorę tabletki na ból gardła. Udaj się do jakiegoś dobrego laryngologa w sprawie gardła. Poinformuj go o innych dolegliwościach i lekach które bierzesz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...