Skocz do zawartości
Forum

Zatkany nos, zmęczenie, i wiele innyc.


Gość Miszor008

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Miszor008

Witam, opiszę państwu mój problem:

Mam 20 lat, 78kg wagi, 187cm wzrostu, przez ostatnich 5 lat popalałem papierosy. Nie odżywiałem sie tez za dobrze, często jadałem dania gotowe wysoce przetworzone. Od 70 dni nie palę.

Mój problem to wiecznie zatkany nos, śpię po 8 - 10 godzin a mimo to nią mam na nic siły, jestem wiecznie przemęczony. Wystarczy ze przejadę rowerem 1-2 km i czuję pieczenie i zatykanie w gardle. Mam jakiś wstręt do owoców wiec praktycznie większości nie spożywam ( jedynie lubię soki z owoców).

Kolejny problem to biały nalot na języku, wystarczy 1 godzina od umycia zębów i juz pojawia sie nieprzyjemny zapach w jamie ustnej. To samo gdy wstanę rano, ślina jest jakby gęstsza i towarzyszy temu nieprzyjemny zapach choć używam drogiej pasty do zębów szczotkuje około 2/3 minuty a potem płucze plukanką.

Czasami rano tez czuje tak jakby kręciło mnie w brzuchu, ale to uczucie chwilowe zaraz po przebudzeniu.

Piję kawę 1 kubek codziennie, czy to moze powodować wypłukiwanie magnezu a co za tym idzie to ciagle przemęczenie?

Co moglibyście mi poradzić, czy to są objawy juz jakiejś choroby?

Odnośnik do komentarza

Witam.
Zła dieta , brak ruchu i papierosy to nic innego jak zatruwanie swojego organizmu. Proponuje zrobić sobie badanie krwi i moczu i udać się z nimi do lekarza pierwszego kontaktu. Wyniki odpowiedzą co Tobie dolega, czy w Twoim organizmie jest np. stan zapalny. Możliwe że została zachwiana równowaga kwasowo zasadowa w Twoim organizmie. Zatkany nos to sygnał że możesz mieć alergię wziewną bądź pokarmową. Bóle brzucha na czczo to mogą być wrzody żołądka lub dwunastnicy. Warto zmienić dietę na bardziej zdrową - warzywa, owoce, mięso drobiowe - indyk ,królik itd. Biały nalot to objaw grzybicy jamy ustnej po stosowaniu antybiotyku ale najlepiej udaj się do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...