Skocz do zawartości
Forum

złamana noga


Gość gabi95

Rekomendowane odpowiedzi

mój mąż złamał na początku lutego nogę spiralne złamanie kości strzałkowej z lekkim przesunięciem i z małym odłamem, mial też naruszone więzadła,
założono mu gips na 11 tygodni po zdjęciu miał but na 2 tygodnie, po trzech tygodniach ponowna wizyta u lekarza i koniec zwolnienia, bo rehabilitować się można w pracy nawet jeśli się pracuje w terenie, gdzie trzeba cały czas byc na nogach, noga mu puchnie, staw skokowy praktycznie nie pracuje, i co z tym można zrobic, rehabilitacje zapisała mu ale wiadomo ile się na to czeka a ty człowieku z nogą z zwiotczałymi mięśniami i nieruchomym stawem skokowym do pracy parodia

Odnośnik do komentarza

wiem , ortopeda zakonczyl leczenie w poniedzialek i wystawił zaświadczenie o tym, że mąż jest w pełni zdolny do pracy w wtorek mój mąż poszedł do pracy i po paru godzinach nie mógł wytrzymac z bólu, po powrocie z pracy poszedł do lekarza ogólnego ten dał mu zwolnienie od środy 27.05 do 07.06 potem poszlismy prywatnie do innego lekarza ortopedy i ten stwierdził że mąż ma noge w bardzo złym stanie i przez najbliższy miesiac nie nadaje się do pracy w swoim zawodzie, ale jest problem czy kod na kontynuacje zwolnienia po jednodniowym pobycie w pracy będzie skutkował 100% czy 70% procentowym chorobowym

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...