Skocz do zawartości
Forum

Zbyt częste oddawanie moczu


Gość pinka1991

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pinka1991

Witam. Jesli ktos mial cos podobnego prosze piszcie jak sobie z tym poradzilyscie. Od sierpnia dosyć czesto oddaje mocz. Moje objawy to: -czeste oddawanie moczu -brak bolu przy jego oddawaniu -bol brzucha z rana z powodu trzymania moczu przez cala noc DO tego ostatnio strasznie duzo wlosow zaczelo mi wypadac, jestem przemeczona, maly spadek wagi. Bylam Uu nefrologa, twierdzi ze wszystko ok. Dawal mi furagin itp, ale nic nie pomaga, kazal mi sie przejsc do gin, bo moze to te sprawy, lecz gin powiedzial ze takze jest wszystko ok. ;/ I co ja teraz biedna poczne...

Odnośnik do komentarza

Ja miałam podobne objawy przy zapaleniu pęcherza. złapałam je ponieważ nie nie ubierałam się zbyt ciepło zimą i przeziębiłam sobie pęcherz. Pamiętam, że strasznie bolało, jak chciałam oddać mocz. WsĻółczuję Ci.

Odnośnik do komentarza

A może to jednak "sprawy" ginekologiczne. Czy ginekolog wykonał odpowiednie badania, by wykluczyć choroby? Częste oddawanie moczu to symptom np. niektórych chorób wenerycznych, które czasami mogą nie dawać innych objawów. Idź do innego ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...