Skocz do zawartości
Forum

wartoba klucie pod zebrami jak z tym walczyc


kred00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam problem ktory dotknal mnie pierwszy raz. 3 dni temu bylem na weselu. Nie oszczedzalem sie choc wogole prawie nie pije alkoholu. Troche za duzo bylo tego trunku co odczulem dnia nastepnego. Zero energii i ciagle wymioty. Trudno bylo mi patrzec nawet na jedzene. Po 3 kolejnych godzinach dopadla mnie czkawka ktora bez przerwy trwala przwie dwa dni. Bolaly mnie zebra od tej cholernej czkawki. Staralem sie jesc dietetycznie i pic duzo wody. Objawy ustapily ale zostal problem z wydetym brzuchem oraz kluciem w prawym boku. Bol nasila sie przy jedzeniu. Jak spokojnie leze ustepuje. Dodam ze jestem kulturysta i nie obce mi sa diety. Przeraza mnie ta sytuacja. Pije ziola biore zapobiegawczo tabletki na watrobe i zredukowalem diete do ryb i warzyw. Zastanawiam sie czy isc z tym do lekarza bo jest to definitywnie zatrucie sie alkoholem. Pomozcie bo chwilowo nie mam zycia nie wspominajac o treningach itp.

Odnośnik do komentarza

Powod czkawki zlokalizowalem sam. Dalem sobie dokladnie dwa dni i jezeli by nie przeszlo zglisil bym sie do lekaza. Mialem bardzo podrazniony przeyk i miejsce wejscia do zeladka. Kazdy kes jedzenia " zapychal mnie" i powodowal czkawke. Srodki na odbudowe blony sluzowej pomogly. Z watroba nie bylo w tym czasie problemow. Miejsce ucisku zlokalizowane jest 2,3 zebra od dolu. Zastanawiam sie czy czkawka nie uszkodzila lub nie nadlamala ktoregos. Bol watroby mial bym ciagle a ten pojawia sie przy gwaltownym ruchu, wystarczy ze sie poloze i przechodzi. Proby watrobowe jak najbardziej ale chwile jeszcze poczekam. Dieta nadal i odtruwanie. Chyba trafil mi sie chrzczony alkohol :-)

Odnośnik do komentarza

To większy diagnosta z Ciebie ,niż ja:D. Też sama dochodzę do różnych przyczyn dolegliwości,ale takich to bym chyba nie wymyśliła:)
Nie wiem jaka była przyczyna czkawki,ale chyba przez dwa trzy dni by nie odbudowała się śluzówka,ale to nie ma znaczenia w tej chwili,
ja bym powiedziała ,że to prędzej od zatrucia/uczulenia była ta czkawka,ostatnio słyszałam ,że facet miał taką czkawkę przy leczeniu antybiotykiem,stąd wysnułam taki wniosek,
/skierowano go od razu do szpitala/.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

co do diety to sam wydzielam kalorycznosc potraw oraz zawartosc skladnioow odzywczych. skotkow ubocznych zatrucia juz sie pozbylem i po krotce to jest przestroga dla ludzi ktorzy sie struja alkoholem. Czkawka byla objawem ostrego zatrucia i zarazem podraznienia zeladka oraz przelyku zawartoscia pokarmowa. Objaw skurczenie wejscia do zeladka praz zgaga. Kazdy kes jedzenia zatrzymywal sie w okolicy wejscia do ukl. Trawiennego. Wymuszone jedzenie na sile obcoszylo i tak juz zajechana watrobe i po wkur... czkawce przyszedl czas na ten organ. Dieta,ziola,stosowanie przypraw,woda oraz srodki z apteki w 2 dni zalatwily reszte. Objaw wilczy apetyt i powrot do wczesniejszej wagi. Srodki na odbudowe watroby biore do dzis i jeszcze pobiore jakis czas. Naszczescie juz wszystko ok i obylo sie bez szpitala.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...