Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie zapalenia prostaty


Gość tadeouk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 30 lat w listopadzie zaczęły się u mnie dziwne kłucia w penisie i pęcherzu do tego sekundowe kłucia w udach od wewnętrznych stron i niekiedy zdarzały się ukłucia w całym ciele .Sądząc że to infekcja bakteryjna przepisano mi f*** niewiele jednak to pomogło ,jako że znajduje się za granicą udałem się do lekarza rodzinnego który przepisał mi lek o anglojęzycznej nazwie T*** u nas znany jako U***.Podczas zażywania tego drugiego stan się zaostrzył ,jednakże ból się zmniejszył po odstawieniu leku. Kolejna wizyta u lekarza zakończyła się wysłaniem mnie na badania w poszukiwaniu chorób wenerycznych.W czasie badań Przepisano mi antybiotyk M*** 400mg (podejrzenie chlamydi)który brałem przez 5 dni w czasie brania leku ból osłabł jednakże po odstawieniu powrócił.Żadnej choroby wenerycznej nie znaleziono. W dniu dzisiejszym wciąż odczuwam ukłucia w udach i dziwny ból (coś jakby pieczenie)w pęcherzu i w miejscu łączenia się penisa z moszną(niekiedy również jakby w środku penisa ) i około 10cm pod pępkiem gdzieś głęboko w środku. Dodam jeszcze tylko iż problemy zaczęły się w momencie gdzie wiele czasu spędziłem na zimnie stojąc w kaloszach w wodzie. Zastanawia mnie co to może być i do jakiego lekarza się udać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...