Skocz do zawartości
Forum

skutki po paleniu marihuany


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zaczalem palić marihuanę w wieku 14 lat. Palilem raz na jakiś czas aż w końcu zaczalem palić codziennie nawet po kilka razy od 16 do 18 roku życia przerwa w paleniu wynosiła gora 3 dni. Na poczatku byłem takiego zalożenia a gdzie to szkodzi przecież to boska roślina. Teraz nie pale od miesiąca i nigdy więcej tego scierwa nie zapalenie , to ze to nie szkodzi to mit. Mam takie stany lękowe przez to i piszczy mi w uszach. Są jakieś sposoby żeby mi to minelo? Czy to w ogóle mi minie?

Odnośnik do komentarza
Gość ja tez to miałem

marycha prowadzi tez do opętania, tzn. palenie otwiera twój mózg na szatana i jego sługi (inne złe duchy)... objawia sie to tym, że będzie cię cały czas męczył strachem i ciągłymi problemami w życiu... potrafi on... tzn ten zły duch symulować różne sytuacje... moze np powodowac cos takiego ze bedzie ci sie wydawalo ze jestes wsrod tajnych agentow i wszyscy na okolo o tobie wiedza i cie sledzą .... ze znają twoje myśli itp itd

LEKARSTWO
kup różaniec, chodź do kościoła, raz na miesiac do spowiedzi.... po pół roku powinno odejść ... w żadnym wypadku nie wracaj do narkotyków

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...