Skocz do zawartości
Forum

Lek na trawienie


Gość Magda Lena41

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że najlepiej korzystać z ziół, które rosną na danym terytorium. Wszyscy znani zielarze ( chociażby ojciec Klimuszko) tylko z takich sporządzali mikstury na różne dolegliwości. W sklepach zielarsko - medycznych są całe zestawy właśnie z naszych ziół i do takich mam zaufanie, a nie do jakichś sprowadzanych z Indii, czy Peru

Odnośnik do komentarza

"Uważam, nie uważam..." Ą i Ę... Znawca reklamy :) Mada grzecznie pyta o poradę, a on/ona sobie "uważa" :) Więc Madziu, Triphala to jest podstawowy specyfik na dolegliwości żołądkowe, wątrobowe, jelitowe, wzdęcia i TAKIE TAM...:) w medycynie ajurwedyjskiej znanej od 5000 tys. lat. Działa i to super. Nie wiedziałam nawet, że jest w płynie, bo spotkałam tylko w proszku. Więc nie widzę powodu, abyś nie miała uwierzyć w swoim zielarskim i się przekonać. Na zdrówko!

Odnośnik do komentarza

~JoassiaM
"Uważam, nie uważam..." Ą i Ę... Znawca reklamy :) Mada grzecznie pyta o poradę, a on/ona sobie "uważa" :) Więc Madziu, Triphala to jest podstawowy specyfik na dolegliwości żołądkowe, wątrobowe, jelitowe, wzdęcia i TAKIE TAM...:) w medycynie ajurwedyjskiej znanej od 5000 tys. lat. Działa i to super. Nie wiedziałam nawet, że jest w płynie, bo spotkałam tylko w proszku. Więc nie widzę powodu, abyś nie miała uwierzyć w swoim zielarskim i się przekonać. Na zdrówko!

Jeśli w ciągu 10min. w kilku różnych postach pojawia się słowo "Triphala" to jest to w 100% reklama. Więc twój koment nie wprowadza niczego.

Odnośnik do komentarza

Dotychczas kupowałam w proszku, w internecie natrafiłam na sok z triphala i jak dla mnie różnica jest duża, po piciu przez ponad 2 miesiące wyregulowalam ilość wyproznien, zmniejszyło sie tez napięcie w brzuchu i gazy. Polecam

Odnośnik do komentarza

Czytając powątpiewania niektórych osób, pierwszy raz napiszę komentarz w takiej sprawie. Męczyłem się z jelitami kilka lat, po silnej i długotrwałej dawce leków (tryptanów) + sterydy. Wzdęcia (okropne), powodujące całkowity dyskomfort życia, zaparcia/biegunki, charakterystyczne uczucie "przelewania się", częsta zgaga i spowodowane tym uczucie ogólnego wyczerpania - postępujące z biegiem czasu. Pomocy szukałem wszędzie, potężna dokumentacja badań, zlecana przez "specjalistów" z tyt. prof. Lata...
Triphala - sok, mam też tabletki, przyjmuję je od ok miesiąca.
Powrót do sportu, płaski brzuch, bywają okresy w których zaczynam zapominać o problemie. Połączyłem to ostatnio z lekką modyfikacją spożywanych pokarmów.
Nie napiszę, że jest 100% dobrze. Jest 70-80% lepiej, a to dla ludzi cierpiących na podobne problemy, jest jak zbawienie. Życzę zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...