Skocz do zawartości
Forum

wypróżnianie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 2dni temu wieczorem wzięłam 2 tabletki na przeczyszczenie dulcobis i rano się bez problemu wypróżniłam,a nawet miałam biegunkę. Czy to normalne że od wczoraj nie mogę się załatwić? Czy ta biegunka jest tego powodem bo trochę się martwie i jestem zła że nie mogę się znowu wypróżnić już drugi dzień. Pije wystarczająco płynów jeśli o to chodzi,słodkiego mało,śliwki,jabłka obecne w mojej diecie. Pomocy

Odnośnik do komentarza

Witaj
Zachorowałem na paskudną chorobę odbytu i jestem po operacji.Chcę tylko powiedzieć ,że jak zachorowałem miałem potworne bóle właśnie podczas wypróżniania.Lekarz zapisał mi Colon C przed śniadaniem i przed kolacją.Ból ustąpił podczas wypróżniania o 60%.Jeżeli masz z tym problem to wypróbuj na prawdę polecam.Z ciekawości byłem na jednym forum gdzie ludzie się wypowiadali o tym leku i wszyscy byli tym zachwyceni.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Goko trzeba używać. To służy do utrzymania prawidłowej pozycji przy wypróżnianiu. Robi różnicę i to naprawdę dużą, no ale musisz przynajmniej spróbować. Być może pozycja przy wypróżnianiu wydaje się być średnio ważna, ale to jest naprawdę mega istotne. Do momentu, kiedy tego nie przetestujecie, nie dowiecie się, czy wam pomoże. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...