Skocz do zawartości
Forum

Poważne wzdęcia


Gość Lena100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie
Od tygodnia cierpie na bardzo duże wzdęcia, mój brzuch po każdym posiłku nawet takim najmniejszym typu jedna mała kanapka rośnie do niesamowitych rozmiarów. Dosłownie takich jakbym była w ciąży a nie jestem. Dodatkowo od 4,5 dni nie mogę się wypróżnić nic dosłownie nie leci i wygląda na to, że nie ma zamiaru. Próbowałam już wszystkiego, zmieniłam dietę na tą z większą ilością błonnika, brałam czopki glicerynowe, tabletki na łatwiejsze trawienie, ulgix itp. i nic się nie zmienia, brzuch nie schodzi a stolec ani ruch dosłownie jakbym była od srodka zabetonowana. Czy to znak, że muszę iść już do lekarza? Czy są może jeszcze jakieś domowe sposoby by się tego pozbyć...

Odnośnik do komentarza

Spróbuj wziąć Lactulosum lub Normosan. Jeśli zaparzysz Normosan wieczorem, najdalej po 10 godz powinno być wypróżnienie, ale nie można go brać ciągle. Lactulosum jest łagodniejsze. Jeśli nadal nic, to wybierz się do lekarza, bo może być nawet niedrożność jelit. Pij dużo wody, żeby rozrzedzić stolec

Odnośnik do komentarza

Wypiłam te ziółka, które wyżej mi poleciliście i sprawa wygląda tak, że na razie nic mnie nie rusza. Pytanie czy można zrobić sobie lewatywę podczas takich dużych zaparć? Bo czytałam na internecie, że nie ponieważ to błąd i może boleć. Jak myślicie? Z góry dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.03.2015 o 17:56, Gość Lena100 napisał:

Wypiłam te ziółka, które wyżej mi poleciliście i sprawa wygląda tak, że na razie nic mnie nie rusza. Pytanie czy można zrobić sobie lewatywę podczas takich dużych zaparć? Bo czytałam na internecie, że nie ponieważ to błąd i może boleć. Jak myślicie? Z góry dzięki za odp.

Nic nie boli tylko trzeba umieć ,gruszka taka jak dla dziecka i jedziemy,lekko ciepła woda i nie za często.Pierwszy raz będzie ciężko.Zero białego winogrona z pestkami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...