Skocz do zawartości
Forum

Wzrost!


Gość aniula11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aniula11

Witam wszystkich i z góry dziękuję za odpowiedzi.
Mam 17 lat, od 3-2 lat miesiączkuję (okres nie jest regularny, ale jednak jest). Mam tylko 162/163cm wzrostu.
Moim marzeniem jest zostanie stewardessą, ale większość linii lotniczych wymaga, aby kobiety miały powyżej 165cm wzrostu.. Dodam, że kiedyś się głodziłam (fascynacja chudym ciałem) i paliłam papierosy... Teraz odżywiam się zdrowo, jem wszystko bez liczenia kalorii, staram się rozciągnąć i nie palę od 8 miesięcy. Czy mam szansę urosnąć w tym wieku??? Moja mama ma około 161cm, a tata około 178cm. Brat ma 182cm. Muszę mieć chociaż 165cm, to dla mnie b. ważne. Dam radę?
Pozdrawiam, Ania:).

Odnośnik do komentarza

Hej.
Ja też byłam mega niska przez cale dzieciństwo i okres nastoletni ( mialam okolo 160) ż w końcu w wieku 17-18 lat uroslam do tego stopnia,ze teraz mam 178cm (a mam 21 lat). Jedyne co zle to to, że mam duże rozstępy na nogach bo skora nie nadążała za koscmi..
Także jest to możliwe w tym wieku i nie ma reguły. Dużo jednak zależy od genów. Ja się normalnie odzywialam (jadłam wszystko, włącznie z fastfoofodami ale w normalnych ilościach) i nie piłam, paliłam ale do sportu skora nie byłam i nie jestem cóż..
Życzę powodzenia i pamiętaj, ze wiara działa cuda!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...