Skocz do zawartości
Forum

Gwałtowne powiększenie węzłów chłonnych


Gość izasssssss

Rekomendowane odpowiedzi

Gość izasssssss

Witam, Jakis czas temu, nagle po wieczorej kolacji (jadłam ryby i owoce morza + pilam wino) powiększyly mi sie wezły chłonne na całej głowie. Bylo to dziwne, bo wezly urosly bardzo gwałtownie (moze to zajelo 3 minuty) i napuchly. Czyułam je wyraznie pod palcami bo byly duze. Do tego towarzyszył mi okropny swiad glowy (wydaje mi sie, ze spowodowane to bylo nagłym napieciem skory). Bylo mi tez slabo, duszno i goraca. Najdziwniejsze jest jednak to, ze po 10 min wszystko ustalo, a po miej wiecej 1 czy 2 godz. wezly chlonne wrocily do normy, tak jakby nic sie nie stalo. Miesiac temu, tez po zjedzeniu duzej ilosci ryb i wypicu wina, mialam podobny atak, ale ten byl ledwo wyczuwalny, objawy byly duzzzzooo slabsze. Tzn czulam lekkie powiekszenie wezlow chlonnych i delikatny swiad glowy (w miejscu wezłow), ale po 15 min. wszystko wrocilo do normy. Poza tym, nie wiem czy to wazne, ale od kiedy pamietam z jednej strony, wysoko za uchem (przy najwiekszej czesci malzowiny usznej) mam bardzo twardą kulkę o srednicy 0,6 cm a z drugiej strony, nizej, bo przy szyji tam gdzie zaczyna sie ucho, mam 2 ledwo wyczuwalne, stale (od kiedy pamietam) powiekszone wezly chlonne, ktore z koleji sa miekkie Nie wiem czy jest sie czym martwic, dlatego proszę o małą radę. Dodatkowo tą kulkę za uchem i wezly chlonne z drugiej strony, pokazałam juz 2 lekarzom, którzy stwierdzili, ze wszystko jest w normie i nie zlecili mi wykonania żadnych badań. Mimo wszystko nie jestem w 100% spokojna, bo inne osoby nie maja czegos podobnego z tylu glowy, wiec nie sadze, zeby to bylo normalne. z gory dziekuje za odpowiedz, iza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...