Skocz do zawartości
Forum

Bol w lewej skroni


Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 miesięcy odczuwam bol w lewej skroni, bol pojawił sie nagle. Nie wiem czy moge wiązać te 2 rzeczy ale w dzien kiedy skron i oko zaczęły bolec miałam aplikowany botox w czoło i okolice oczu. Od tego dnia boli mnie skron, odczuwam klujacy i drażniący bol na który leki nie pomagają...byłam u kilku lekarzy ale stwierdzili ze przejdzie... Boje sie ze to cos poważnego co to moze byc i czy botox mógł porazić jakieś nerwy? Porazić czytaj uszkodzić?

Odnośnik do komentarza

Porazić to raczej nie,ale może uciskać na nerw,chociaż..., ukłuciem igły też można uszkodzić nerw,
na pewno trzeba to wiązać z tym zabiegiem ,skoro ten ból pojawił się bezpośrednio po ,
pozostaje czekać i mieć nadzieje ,że przejdzie,póki co nic innego nie możesz zrobić.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za odpowiedz, najgorsze jest ze boli cały czas... Byłam juz u chyba wszystkich lekarzy neurolog, stomatolog, dentysta, internista i żadnej diagnozy. Zrobiłam tez tomografie i wynik był dobry chociaż znajoma lekarka powiedziała ze lepszy byłby rezonans bo tomo nie zawsze daje dokładny obraz. Neurolog stwierdził , ze nie ma podstaw na rezonans i zapisał mu Neurowit. Boli dalej, nie wiem gdzie mam isc zeby mnie potraktowano poważnie... Pomocy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...