Skocz do zawartości
Forum

Badanie krwi na obecność narkotyków - proszę o rady


Gość jogi166

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat. Od jakiegoś czasu zdarza mi się wziąć amfetaminę czy ecstasy, ale nie szaleję, staram się pilnować. Ale moja matka coś podejrzewa, i chce mi zrobić test na dragi z krwi - już mi zapowiedziała. I teraz mam pytanie: sa jakieś sposoby, żeby skutecznie ,,wypłukać'' narkotyki z organizmu? Nie chce, żeby się dowiedziała, że biorę, bo będę miał przerąbane. Więc są jakieś dobre, sprawdzone sposoby na oszukanie takiego testu z krwi?
Złośliwości/moralizowanie prosze sobie darować.

Odnośnik do komentarza

chyba najlepszym sposobem na wyczyszczenie się to nie brać , tu nie ma co nawet cie umoralniać , masz już przerąbane przez to że bierzesz to świństwo , wiesz każdy mówi że nie szaleje a kończy się na tym że traci wszystko , , dosłownie wszystko , przyjaciół , rodziców , dziewczynę a na końcu szacunek do samego siebie , ale wtedy już jest za późno bo nawet nie ma do kogo zwrócić się o pomoc , bo tych do których mógłbyś się zwrócić już straciłeś a twoi pozostali koledzy albo nie żyją albo dogorywają

Odnośnik do komentarza

Teraz to już za późno. Teraz potrzebuje skutecznego sposobu na oczyszczenie organiznu, bo rodzice absolutnie nie moga się dowiedzieć, że miałem kontakt z
narkotykami.
Piję dużo wody, ale nie wiem, czy to pomoże Tym bardziej, że to ma być badanie z krwi, a nie moczu, a czas na wypłukanie wszystkiego mam do jutra, i nie wiem, czy w tak krotkim czasie znajde coś sprawdzonego na ,,odtrucie". Pytam późno, bo wcześniej nie wiedziałem, jakie matka ma zamiary.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...