Skocz do zawartości
Forum

Pismo na przyśpieszenie operacji endoprotezy stawu biodrowego.


Rekomendowane odpowiedzi

Mój chłopak ma 25 lat, od ponad 2 lat jest zapisany na endoprotezę stawu biodrowego w Szczecin Zdunowie, słyszałam że można napisać prośbę o przyśpieszenie tego zabiegu ze względu na młody wiek i nasilający się ból po choćby małym wysiłku fizycznym. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z was pisał takie pismo, co w nim ująć i czy rzeczywiście pomogło to przyśpieszyć ten zabieg.
Proszę również o wasze przeżycia i doświadczenia względem tejże operacji.

Odnośnik do komentarza

Termin dostałem dwuletni, po napisaniu pisma z prośbą o przyspieszenie zabiegu okres oczekiwania skrócił się do....5 miesięcy! Jestem już po zabiegu i dostałem nowe życie! Sam zabieg-bajka! 80 minut i pozamiatane! Zero bólu, trochę w pierwszej dobie, a teraz z dnia na dzień lepiej!

Odnośnik do komentarza

Asix miesiąc temu pojechaliśmy z tym pismem, lekarz kazał na miejscu zrobić rentgen bioder bo nie dowierzał że tak młody chłopak decyduje się na coś takiego. Gdy zobaczył stan bioder to złapał się za głowę, i powiedział że pilnie trzeba bo zwyrodnienia przeszły już na 2 biodro. Powiedział że nie potrzeba mu tego podania i nawet tego nie przeczytał tylko po prostu wystawił termin i po sprawie. Ma na 26 stycznia. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...