Skocz do zawartości
Forum

Zapaść


Rekomendowane odpowiedzi

2 lata temu 2 razy straciłem przytomność po tym jak dzień wcześniej piłem kilka piw...ale wcześniej przez kilka miesiecy byłem w złej kondycji psychicznej i w dodatku mam niedowage(wtedy warzyłam 58 kg przy wzroście 184 cm) po tym zasie zaczalem o siebie dbać i przybrałem 3-4 kg na wadze, w dodatku poprawiła sie moja psychika. Kilka dni temu jednak ponownie straciłem przytomność a kilka tygodni przed tym późno sie kładłem spać a wcześniej wstawalem(szukam pracy) w dodatku ponownie sie pogorszyła moja psychika a teraz moja waga waha sie miedzy 61 a 62 kg. Pomiędzy sierpniem 2013 a marcem 2015 piłem normalnie alkohol i nigdy mi sie nic nie działo. Dlaczego gorsza kondycja psychiczna i w ostatnim zasie rzadkie wysypywaniu przy jednoczesnym piciu alkoholu dzien wcześniej tak działa na moj organizm? Czy jezeli przytyje z 10 kg i poprawi sie moja psychika bede mógł bez strachu pic alkohol? Nie bojąc sie ze stracę przytomnosci? Prosze bardzo o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza

Psychika nie ma wpływu na omdlenia po alko. Musisz poszukać za pomocą badań przyczyn. Tu kładę nacisk na cukier,ciśnienie,odwodnienie,hormony tarczycy (niedowga). Alko jest dla nas i pijemy go ale z umiarem. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...