Skocz do zawartości
Forum

Prostata - 24 PSA


Gość Michal13

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michal13

Witam forumowiczów,
mam pytanie odnośnie prostaty.
Takie są objawy: (osoba powyżej 80 roku życia), PSA wynosi 24, mocz oddaje z krwią, lekko widoczna utrata wagi.
Wszystkie dokładne badania i konsultację - rozpoczną się we wtorek, dlatego na szybko pytam Was.
Domyślam się, ze taki poziom PSA świadczy o tym, że jest to rak prostaty. Przy takim wieku oraz poziomie PSA - jak długo można żyć z tą chorobą? Jak to można leczyć?

Odnośnik do komentarza

Zacząć od oczyszczenia jelit.
To na prawdę stan na mega kurację, nie tylko na polu fizycznym. Konwencjonalne metody z dużym prawdopodobieństwem okażą się bezskuteczne.

Ponieważ nie mogę wysłać wiadomości prywatnej jeśli wyśle Pana na maila jakiś namiar, skontaktuje się Pan, to prześlę link do kogoś kto pomaga w krytycznych przypadkach. Ostatnio wyprowadził osobę nadającą się już do hospicjum... A w Pana przypadku schowałabym już sceptyczne nastawienie w kieszeń (jeśli takie wobec "niekonwencjonalnych" rozwiązań jest), bo wiadomo że najważniejsze jest życie.

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

ZdrowaZuzanna
Zacząć od oczyszczenia jelit.
To na prawdę stan na mega kurację, nie tylko na polu fizycznym. Konwencjonalne metody z dużym prawdopodobieństwem okażą się bezskuteczne.

KIM TY JESTEŚ ŻE TAK WYROKUJESZ?!

Ponieważ nie mogę wysłać wiadomości prywatnej jeśli wyśle Pana na maila tutaj lub jakiś namiar, skontaktuje się Pan, to prześlę link do kogoś kto pomaga w krytycznych przypadkach. Ostatnio wyprowadził osobę nadającą się już do hospicjum... A w Pana przypadku schowałabym już sceptyczne nastawienie w kieszeń (jeśli takie wobec "niekonwencjonalnych" rozwiązań jest), bo wiadomo że najważniejsze jest życie.

Widziłas dokumentację tego uzdrowionego metodą niekonwecjonalną ? Jakiś lekarz to potwierdził?
Czy wyczytałas w necie ???Kobieto zastanawiaj sie co piszesz bo z kazdym Twoim wpisem mam wrażenie ze jesteś tu po to aby dyskryminować poczynania lekarzy,,badań a promujesz rzeczy swój blog który notabe jest przedrukiem innych autorów.
Czy droga redakcja jest ślepa czy wybiórcza na pewne osoby których posty są usuwane a innych ,mimo że wypisują totalne bzdury," diagnozują" są zostawiane?Moze w końcu jakaś odpowiedz od redakcji się pojawi a nie kolejny moj post zostanie usunięty bo mam czelność przeciwstawiania sie takowym wpisom ktore mogą zaszkodzić ludziom którzy zwracają się o poradę.

Autorze oczywiście kieruj swoje kroki do lekarza.To on postawi diagnozę i zadecyduje o sposobie leczenia.
Powodzenia i zdrowia życzę.

Odnośnik do komentarza

Cytrynowa babeczaka tak właśnie moje wpisy na temat wypowiedzi zuzanny promującej swój blog by zarabiać zustały usunięte! Blog i wiedza ściachane z innych stron i to bez zrozumienia całej "istoty". Zuzanna dodadkowo chorowała na wszystko i grzybicę penisa też miała...

Tu redakcja myślę nie kontroluje wpisòw a specjalny program-robot. :)

Odnośnik do komentarza

Cóż wiedza póki nie jest zrozumiana bywała już od dawien dawna odrzucana.

Tego ostatniego oczywiście nie miałam, a przypadek takiego wyleczenia przez osobę którą miałam na myśli ( i którą nie jestem osobiści oraz nie ponoszę korzyści finansowych z zakresu jej działalności) są udokumentowane.
I to dokładnie przypadek przerostu prostaty. Lekarze stawiający krzyżyk na pacjencie musieli się mocno zdziwić.

Ale cóż każdy wierzy w co chce i każdy wybiera to co uważa za słuszne. Ja nie karzę ani nic nikomu kupować ani do wybierania tego co proponuję nie zmuszam.
Jak pisze każdy wybiera swoją drogę sam. A czy uważa że mamy samo ciało i tylko to do leczenia się nadaje czy coś więcej to też nie moja sprawa, jedynie na pewne kwestie uwagę zwracam.

I oczywiście łatwiej byłoby schować głowę i w ogóle nie odpowiadać na wasze silnie negatywnie nacechowane odpowiedzi podczas gdy moja, choć jak widać po prostu tego nie odczuwacie, nacechowana była jedynie dobrą intencją.

Proponuję zastanowić się nad emocjami jakie wysyła się wobec kogoś i w ogóle w przestrzeń/świat, bo wszystko co wysyłamy do nas wraca, więc negatywność się po prostu nie opłaca.
I chodzi mi tu o myśli i emocje, bo informacje mogą być bardziej lub mniej słuszne, każdy musi wybrać ziarna prawdy, własnej prawy z różnych zlepków informacji. Może te które ja podaję ktoś uznać za nieprawdziwe a ktoś inny za dobre rozwiązanie, to czas pokazuje które rozwiązania są dla kogo dobre.

A ja nawet jeśli mówię coś z czym inni forumowicze się mogą nie zgadzać to o własnej klasie każdej osoby lub jej braku świadczy ile wkładają w swoje wypowiedzi emocji.
Mi oczywiście zdarzy się czasem z czegoś zażartować, ale w żadnym momencie nie jest to po prostu słanie na drugą osobę, bo tego co zrobiłyście poprzez obie te wiadomości inaczej nazwać się nie da.
I uwierzcie, że to odczułam.

Pozwólcie zatem każdemu wybrać za samego siebie zamiast zajmować się krytykanctwem. Gdyby ten Pan był zainteresowane takim rozwiązaniem to by się zgłosił, jak nie będzie to się nie odezwie. Tyle.

A na marginesie dodam jedynie że skuteczność leczenia raka przez medycynę konwencjonalną z zastosowaniem np. chemioterapii ma tak minimalny odsetek skuteczności i osób przeżywających przez parę lat po zastosowaniu takiego leczenia, że gdyby nie stały za nią wielkie koncerny to w ogóle nie byłaby używana.....

Powodzeniu w praktykowaniu dobrego nastawienia do innych ludzi i odróżnienia informacji od emocji.

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Pewien znany profesor- onkolog kilka lat temu założył stronę na ktorej ludzie uratowani przez ludzi zwiazanych z medycyną niekonwecjonalną mieliby wpisywać takie przypadki .Oczywiście udokumentowane przez lekarzy.
Jak dotąd taki wpis się nie pojawił.

Po pierwsze droga Zuzanno to przekłamujesz ...przerost prostaty to nie rak.
Po drugie kolejne bzdury dotyczące skuteczności,a raczej nieskuteczności chemioterapii.
Zapraszam na forum onkologiczne Duo spiro- spero. Może wtedy zweryfikujesz swoją wiedzę dot.tej metody leczenia.

Dla Ciebie mogę nie mieć klasy... za to mam kilku znajomych na cmentarzu ktorzy zaufali nie tym ktorym powinni...Za póżno było na leczenie konwencjonalną medycyną.A mogli żyć.
Wiecej rozsadku w wypowiedziach życzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...