Skocz do zawartości
Forum

chce schudnąć


Rekomendowane odpowiedzi

Powinnaś więc zastanowić się skąd taki stan się bierze. Polecam artykuł o nadwadze , może wyjaśni trochę w tym temacie. Ale oczywiście przyczyny mogą być różne, choć te tam podane są powszechne.

Przeczytaj ten post/artykuł i zastanów się mniej więcej nad tym co jesz. Spisuj sobie to np przez tydzień czy dwa, razem z informacją jak po czym się czujesz godzinę po, 3 godziny po i 5 oraz 8 po spożyciu jakiś rzeczy, lub ogólnie jak się czujesz.

No i ważne to nie jeść popularnej mąki (pszenicznej i nie tylko, niektóre są ok, ale te mniej popularne) i cukru tak na początek.

Wszystkiego co dobre - pamiętaj, że przy własnych chęciach wszystko się da :)

Odnośnik do komentarza

A próbowałaś znaleźć jakąś dobrą dietę (dietę, nie głodówkę). Najlepiej taką ograniczającą spożycie wysoko nasyconych tłuszczów i cukru (słodyczy). Niby brzmi to banalnie ale nie jest takie proste ja korzystałem swego czasu z usług firmy oferującej Przywozili mi posiłki na cały dzień zgodnie z dietą 2000 Kcal. Nie miałem wyjścia tylko jeść co mi podali. I skończyły się szybkie burgery na mieście, bo zawsze miałem pojemniczki z daniem i było by mi głupio je wyrzucać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...