Skocz do zawartości
Forum

Uzależnienie od stilnoxu - pomocy


Gość bcorp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na tym forum. Zacznę od początku. Jestem uzależniony od leków nasennych typu stilnox i estazolam. Wiem że z uzależnienia można wyjść przez leczenie ale kompletnie nie mam możliwości na leczenie w ośrodku zamkniętym jak proponował mi psychiatra. Jest jeden bardzo ważny powód który uniemożliwia mi wyjazd na dłużej niż 6 dni. Proszę nie piszcie mi o takim sposobie wyjścia z uzależnienia. Mam pracę i chce sie po prostu wyspać a nie daje rady. Biorę 4 tabletki stilnoxu i często nawet to nie działa, estazolamów ostatnio łykałem 6. Ciągne już tak 4 lata. Po odstawieniu leków po po prostu nie śpię i wytrzymałem najdłużej 7 dni zaczęły się ataki paniki, otępienie, omamy. Czy po odstawieniu leków w końcu można to przetrzymać i zasnąć normalnie? Czy możecie napisać mi jakie są jeszcze silne leki nasenne żebym nie musiał brać takiej dawki jak stilnoxu? Imovan raczej nie wchodzi w grę bo próbowałem dobroson a to ta sama grupa kompletnie nie działa. Chcę się po prostu wysypiać żeby móc pracować. Mieszkam też w małej miejscowości i jest ograniczony dostęp do lekarzy. Terapia jest na miejscu ale detoksu nie ma. Czy w warunkach domowych da się odstawić leki? Może jest jakiś lek, który stosuje się na detoksie a który jednocześnie pozwoli zasnąć chociaż na trochę. Błagam pomóżcie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...