Skocz do zawartości
Forum

jak samemu sprawdzic czy ma się tasiemca bądź innego pasożyta ?


Gość rpsyko

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam 20 lat, wzrost 180cm a ważę zaledwie 60 kg, i mam ciągle jakieś myśli o tych pasożytach. jem w miarę normalnie, ale nic nie mogę przytyć. kiedyś ćwiczyłem na siłowni, i trochę mięśnie się powyrabiały, ale nie było wielkich efektów na masie. trochę na ten temat się znam, i wiem że jestem "ektomorfikiem" czyli osobą o która ma szybko przemianę materii, i jest chudej kości. ostatnio zauważyłem że jakbym troszkę, schudł, mimo tego że jem normalnie, a spodnie zaczęły mnie opadać, ostatnio znów zacząłem treningi i może od tego trochę spadła waga, choć nie sądzę. i jeszcze gdy ćwiczę, w czasie robienia serii czuję zmęczenie mięśni, ale jak odstawię ciężar to nie czuję że moje mięśnie są zmęczone... gdy wracam do domu z treningu to czuję się tak jak wcześniej gdy szedłem dopiero na trening. nie wiem o co z tym może chodzić... dodam że ostatnio mam słabą kondycje, ale to zapewne dlatego że ostatnio mało żyłem aktywnie, przez pewne problemy... z takich dziwnych objawów, to mam jeszcze takie kropki przed oczami, i jakby mroczki też, ale to może być na tle nerwowych, bo mam stwierdzoną nerwicę lękową, i walczę z nią. i dlatego te myśli mi nie dają spokoju, a wręcz napędzają ten lęk... i chciałbym się Was zapytać jak rozpoznać tego pasożyta samemu ?
i jak wygląda tak przykładowa wizyta u gastrologa ?
dziwnie to wszystko opisałem, ale mam nadzieje że zrozumiecie o co mi chodzi.
pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...