Skocz do zawartości
Forum

ŁAMLIWE PAZNOKCIE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ogromny problem, kiedyś obgryzałam paznokcie,ale na szczęście wyszłam z tego :) Dziś niestety chyba ma to swoje skutki ponieważ strasznie łamią mi się paznokcie. Ledwo odrosną za opuszek i już pyk.. ;( Tzn były takie momenty gdy miałam już ładne,długie paznokcie, ale niestety w mojej ostatniej pracy bardzo dużo zmywałam i miałam styczność z detergentami.. Teraz wszystko wróciło. Szukam sprawdzonego sposobu na poprawę kondycji moich paznokci, gdyż próbowałam już różnych odżywek,brałam przez kilka miesięcy Mega krzem i nic. Pomocy!

Odnośnik do komentarza

wcieranie rzeczy z zewnątrz ma niewiele sensu gdy nie ma ich wewnątrz.. Jak dla mnie wszystkie wzmacniające lakiery i odżywki na paznokcie to tylko ściema do wyciągania kasy, ale jeśli są to jakieś olejki oczywiście coś tam dadzą może.

Jednak najważniejsze jest zaopatrzenie organizmu z to czego potrzebuje od wewnątrz.
Super że sięgasz po krzem, wiesz już w jakim kierunku iść, jednak krzem jak i wszystkie inne znacznie lepiej będzie wchłaniał się w formie płynnej. Może dlatego ten używany przez Ciebie nie zadziałał. Ja polecam krzem polskiej firmy Limba który używam sama bo jest dużo tańszy i przynosi większe efekty niż Orsi który też używałam.

Jednak równie ważna, a może nawet ważniejsza dla Ciebie okazać może się Kolamina 100 z witaminą D3 poprawiająca stan tkanki kolagenowe. To lub sam kwas hialuronowy znajdziesz też na tej stronie. Przyznam że Kolaminy jeszcze nie używałam, ale po składzie widać że zawiera wszystko co potrzeba. Wzmocni też kości, więc jeśli i to jest dla Ciebie ważne dorzucić tylko Witaminą K2 i tak zwany "full zestaw".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...