Skocz do zawartości
Forum

pomocy - bóle nóżek u dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie i proszę o pomoc. Mój 3,5 letni synek dość często choruje ostatnio grypa, angina i zapalenie ucha brał 2*dziennie zastrzyki biofuroksym przez 7 dni ucho ok pozostał brzydki katar i wczoraj w nocy przerazliwy krzyk ze bolą go nóżki konkretnie stopy nie był w stanie ustać na nogach dodam że to nie pierwszy incydent z nóżkami zazwyczaj pojawia się przed albo po chorobie! Podejrzenie padło na paciorkowca ale dzisiejsze wyniki chyba tego nie potwierdzają czy ktoś jest nam w stanie pomóc? Co wynika z badań krwi bo nie mam pojęcia czy są dobre i jakie badania jeszcze mogę wykonać żeby się dowiedzieć co dolega małemu w te nóżki? Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc

monthly_2015_03/pomocy-bole-nozek-u-dziecka_2773.jpg

Odnośnik do komentarza

Niektóre parametry odbiegają trochę od normy,ale skoro dziecko jest chore ,to mają prawo,
powtórz wyniki jak będzie syn zdrowy.

Co do nóżek to nie wiem czy znajdziesz przyczynę ,mojej znajomej synek też miał podobną sytuację,był w szpitalu,porobili masę badań,przeszło,bez diagnozy wyszedł ze szpitala,
z tym ,że u niego była taka jedna sytuacja.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

PLT może ale nie musi sugerować choroby autoimmunologicznej w szczególności MIZS-Młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów. Powinna Pani powtórzyć za jakieś 2 tygodnie badania dołączając dodatkowo RF-faktor reumatoidalny i ANA-przeciwciała przeciwjądrowe. Co na to lekarze? Proszę tego nie bagatelizować i nie panikować. Proszę zasugerować lekarzowi przypuszczenia i poprosić o badanie jakie wyszczególniłam by wykluczyć podejrzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...