Skocz do zawartości
Forum

powikłania po ospie


Rekomendowane odpowiedzi

Owszem znam. Jedna w wieku około 38lat-przy szybkim rozpoznaniu i wdrożeniu odpowiednich leków przeszła w taki sam sposób jak małe dzieci. Druga-odsyłana z pogotowia do domu- w wieku około 44 lat z zagrożeniem życia,licznymi transfuzjami (organizm atakował własne czerwone krwinki), kilkumiesięczną terapią sterydową i długim okresem kontrolnym wyszła z powikłań. U pierwszej był wyrzut na skórę a u drugiej nie.

Odnośnik do komentarza
Gość Andzela777

Ospę przeszłam mając 22l.Coś okropnego.całe ciało miałam w krostach dosłownie wszędzie.pod stopami nawet na wewnętrznej stronie policzków do tego trzy dni temperatura 40 stopni i bez wizyty w szpitalu się nie obyło .nie do opisania uczucie swędzenia.trzy tygodnie siedzenia w domu.ale na szczęście zostały mi tylko trzy blizny na twarzy które przypominają o tej ospie.

Odnośnik do komentarza
Gość gruszka31

Miałam 40 lat.Zachorował syn pózniej córka.Wiedziałam,że nie przechodziłam ospy,więc bałam się,że dopadnie mnie mocno.Zanim pojawiły się objawy zaczęłam łykać heviran 800.Skończyło się bardzo mocną wysypką,ale bez gorączki czy powikłań.Wysypka była rozłegła,ale nie uciążliwa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...